تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - باخت بزرگ!!!!!

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*ادامه دیوانگی جنایتکارانه ی اسرائیل در نوار غزه را در دو حالت تصور می کنم. یکی آنکه تا چند روز آینده به صورت ذلیلانه از ادامه تجاوزات کنار بکشد و لکه ی ننگ دیگری را از بزدلی و شکست در کنار  جنگ های 8 و 22 و 33 روزه،‌ بر دامن حیثیتش بنشاند.
 در مورد تحلیل و پیش بینی نه شمّ شایانی دارم نه تخصص کافی. از غزه هم به اندازه ی خبرهایی باخبرم که ساعت 9 شب افطاری خوردن را زهر می کند. اما چیزهایی به ذهنم می رسد که شاید بعید نباشد؛

و آن اینکه ادامه دیوانگی جنایتکارانه ی اسرائیل در نوار غزه را در دو حالت تصور می کنم. یکی آنکه تا چند روز آینده به صورت ذلیلانه از ادامه تجاوزات کنار بکشد و لکه ی ننگ دیگری را از بزدلی و شکست در کنار  جنگ های 8 و 22 و 33 روزه،‌ بر دامن حیثیتش بنشاند.


دیگر اینکه هر روز به شدت تجاوزاتش بیفزاید. اگر حالت دوم تحقق پیدا کند نگاه من این است که شاهد آن خواهیم بود که هر روز موشک های عازم تلاویو و حیفا سنگین تر و لگدهای مقاومت به پوزه ی سگ هار منطقه شکننده تر خواهد شد.

به بیان شفاف تر اگر اسرائیل با همین روند ادامه دهد بر کمیت و کیفیت هدیه هایی که برایش فرستاده شود افزوده خواهد شد و نهایتاً به صورت بخش بخش فاتحه ی صهیونیست را خواهیم خواند. در این صورت اگر تا به اکنون در زمینه ی نوازش نظامی غاصبان فلسطین تعلل و محافظه کاری  وجود داشته است از بین خواهد رفت. این تحلیل یک بازی دو سر  باخت را برای تلاویو پیش بینی می کند که صد البته باخت اولی به صرفه تر از باخت دومی است.

چرا که باخت دومی یعنی فرا رسیدن زمانی که برای تحقق آرمان پیر جماران دست به کار شویم:

 ... اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود ...

+ همه می دانیم برای پیکره جامعه بشری لازم و ضروری است تا غده ی سرطانی که کنار قلبش جا خوش کرده است از ریشه کنده شود.

+ بعد از اتمام فینال جام جهانی و باخت آرژانتین، به تماشای باخت بزرگ صهیون ها می نشینیم.

+ این یک برداشت شخصی است، حق نگارنده محفوظ است!

منبع:حرف تو
طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  سیاسی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: باخت، بزرگ، اسرائیل،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم