تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - پشت پرده جنایات غزه و سكوت جهانیان!!!

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*


سکوت مدّعیان عربی، غربی و حتّی روزنامه‌های زنجیره‌ای ما نیز، تعجّب‌ها را برانگیخته امّا پاسخش را می‌توان از حرف رئیس جانیان شنید که «اسرائیل با هماهنگی و رضایت جامعه جهانی به غزه حمله کرده است». هر کسی با نظام و فرهنگ ایرانی اسلامی مشکل و مخالفت دارد، راضی است که همکار جانیان باشد و دستش به خون بیگناهان آلوده باشد، امّا انقلاب اسلامی نباشد.
 همین یكی دوماه پیش بود،اول كه شروع به جنایت كردند وغزه را نشانه رفتند ،می گفتند كه  كاری با مردم ندارند !!!وهدفشان تصرف غزه نیست اما در خبرها خواندم كه وزیر كشور جعلی گفته كه باید غزه تخلیه بشود ومردمش بروند در صحرای سینا زندگی كنند وبعد  جنایت جنگی منطقه الشجاعیه رخ نمود و... دروغ گویی در ذات رژیم جعلی است اما چرا تسخیر غزه و بیرون كردن مردمش ؟ وبه راستی چرا این همه جنایت واین همه حكایت واین همه شقاوت در طول حدودا هفتاد سال ،بر ضد مردم صلح طلب فلسطین؟چرا؟

همه داستان را خلاصه وار می دانیم از اعلامیه بالفور تا سال های سال آوارگی  اصلی ترین صاحبان سرزمین زیتون ،با كشتارهای فجیع بشریت در این 70سال ،همه آشنایند حتی همین بان كی مونی كه از جانیان انرژی تكذیب واقعیت را می گیرد !! روزی خودشان را ارتش چهارم دنیا می دانستند اما از لبنان فرار مفتضحی كردند ،با جنگ33روزه هم نتوانستند خودشان را جمع كنند!!وپس به سراغ غزه ای رفتند كه از آنجاهم فراركرده بودند!! ،جنگ  22روزه هم برخفتشان افزود، در جنگ 8روزه هم گنبد سوراخشان به دادشان نرسید وبر عظمت ایرانی افزود(وقتی موشك های كوتاه برد فجر 5 می تواند خانه خرابشان كند ،شهاب 3و نسل های بعد موشك ایرانی واقعا تلاویو وحیفا را باخاك یكسان می كندوشاید همین دلیل فضولی غرب برای  داشتن اطلاعات نظامی ایرانی است ).... با این همه چرا رژیم منحوس از رو نمی رود واین غزه را رها نمی كند وهر از چندی عقده می گشاید؟

حقیقت این است كه وقتی فرهنگ انقلابی ایرانی از مرزهای جغرافیایی می گذرد وآزادگان دنیای اسلام را به خود می آورد ،این رژیم خود را در محاصره فرهنگی می بیند كه فرمان رهبرش محو غده سرطانی است ، پس به تب وتاب افتاده وخود را به در ودیوار لبنان وسوریه وعراق وحالاهم غزه می زند تا با جنگ وكشتار، فرهنگ مقاومت ومتصل به اسلام ناب محمدی (ص) را ازبین ببرد. (وهنوز الحمدلله ،نفهمیده كه فرهنگ با گلوله محو نمی شود وچون به دینی الهی متصل است همه شیاطین ،طبق وعده خدا جلوی اوزانوخواهند زد )

 این جنگ آخری غزه به راستی از روی ترس وعجز وناچاری رژیم است ،چرا كه در همین چند  سال كشورهای مقاومت چیز جالبی از خود نشان دادند كه زنگ خطر را برای رژیم اسرائیل به صدا در آورده است ...

 كشور سوریه كه روزی تا دمشقش سقوط كرده بود تا چندی دیگر همه اش آزادی می شود وعراق هم كه  چند روزه تا مرز سقوط وتجزیه رفت ،حالا خود رایافته وتا آزادی كاملش هم قدم به قدم پیش می رود ،(در 8سال دفاع مقدس ،مساحت وسیعی از خاكمان رفت اما تا آخرین وجبش را با سربلندی وشهادت جویی پس گرفتیم )،انگار فرهنگ جبهه هایمان،قدرت جنگیدن مان وهوش  مبارزه مان را هم صادر كردیم ...تنها جایی كه كاملا دست فلسطینی هاست، همین غزه است ومدافعانش خوب شاگردانی برای ایرانند وزود راه ورسم همه چیز را یاد می گیرند ،حال اگر غزه ،دمشقی یا سامرای دیگر  باشد،به زودی فلسطینی از نهر تا بحر خواهیم داشت،روز قدس همیشه فرصت ساز خوبی است ، اینجاست كه اسرائیل حساب كار خود را كرده است و تصمیم به بیرون راندن مردمش دارد...در این میان سكوت مدعیان عربی ،غربی وحتی روزنامه های زنجیره ای ما نیز ،تعجب ها را برانگیخته اماپاسخش را می توان از حرف این رییس جانیان شنید كه (اسرائیل با هماهنگی ورضایت جامعه جهانی به غزه حمله كرده است )آری،هركسی با نظام وفرهنگ ایرانی اسلامی(ویك كلام مقاومت)  مشكل ومخالفت دارد،راضی است كه همكار جانیان باشد ودستش به خون بیگناهان آلوده باشد ،اماانقلاب اسلامی نباشد (همان طور كه در این 35سال تلاش ها كردند)    

خون كودكان غزه ،آزاده وغیر آزاده ،دوست ودشمن را به همگان نشان داد ومیخی دیگر برتابوت داعش اسرائیلی(یا اسرائیل داعشی )زد وروز قدس هم به همگان نشان داده ومی دهد كه مهم نیست  حزب صهیونیسم چند تا كانال ماهواره را دارد ،مهم نیست با چند تا عربی  غربی رفیق است ،مهم این است كه آزادگان با حكم وجدان بشریت برمی خیزند تا لكه ننگ بشریت پاك شود .




طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: پشت پرده، جنایات غزه، سکوت، جهانیان،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم