تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - تروریست های تکفیری درحال انتقال سلاحهای سنگین به منطقه آمرلی در استان کرکوک هستند

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*فاروق احمد مدیر اداره امنیت شهر خورماتو ضمن تایید این خبر اعلام کرد هنوز مشخص نیست هدف تروریست ها از این اقدام چیست، ولی به نظر می رسد هدف آنها حمله به منطقه آمرلی است چرا که در حال استقرار سلاحها به سوی این منطقه هستند.
 بر اساس خبر وب سایت خبری سبی مدت دو ماه است تروریست ها درصدد کنترل این منطقه هستند اما توسط ارتش عراق با شکست روبرو شده اند.

در همین حال عصر روز جمعه هواپیماهای ارتش عراق مواضع تروریست ها را در منطقه داقوق در استان کرکوک به شدت بمباران کردند.
رسانه های منطقه از کشته شدن 15 تروریست در نتیجه این حملات ارتش عراق خبر می دهند،همزمان این رسانه ها از هدف قرار گرفتن مواضع تروریست ها در این منطقه خبر دادند  .
در ادامه عملیات برای استقرار امنیت در منطقه داقوق نیروهای امنیتی موفق به پاکسازی جاده اصلی داقوق - کرکوک شدند که تروریست ها اقدام به بمب گذاری در طول جاده کرده بودند.
به دنبال این اقدام تروریست ها تردد بین کرکوک و داقوق قطع شد که منجر به قطع جاده ارتباطی کرکوک- بغداد گردید اما پاکسازی این جاده توسط نیروهای امنیتی بار دیگر جاده را به روی مسافران بازکرد.
در ادامه پاکسازی منطقه از تروریست های تکفیری،  نیروهای پیشمرگه موفق به کنترل منطقه زوممار شدند که تروریست ها بعد از حمله به نیروهای پلیس کنترل چاههای نفت این منطقه را به کنترل خوددرآورده بودند.
فرماندهی لشگر 8 پیشمرگه ها در استان دهوک در یک عملیات چند جانبه با حمله به تروریست ها باردیگر این منطقه را از چنگال تروریست ها خارج کرده، 20 تروریست  را به هلاکت رسانده و 30 تروریست دیگر را اسیر نمودند.
طبقه بندی: سازمان ملل،  داعش،  یهودی،  وهابیت،  نظامی و امنیتی،  اجتماعی،  سیاسی، 
برچسب ها: تروریست، تکفیری، سلاح سنگین،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 11 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم