تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - داعش رو به نابودی است!!!

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*گروهک تروریستی داعش در ماه های اخیر جزو خبرساز ترین اخبار جهان بوده و رسانه‌های اپوزیسیون که از ابتدا به دنبال بزرگ نمایی حملات و اقدامات این گروهک تروریستی بودند هنوز هم به عنوان یک حامی به تبلیغ اقدامات این گروهک تروریستی می‌پردازند.
 این رسانه ها با تیتر کردن اقداماتی خلاف واقع از این گروهک به دنبال ایجاد رعب و وحشت و همچنین در سایه قرار دادن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه است.
اما خبرهایی که تضعیف کننده این گروه می باشد تاکنون زیاد نشر پیدا نکرده مثل خبر شکست های متوالی گروهک داعش در سوریه که باعث شد این گروهک به سوی عراق روانه شود که البته در عراق هم با مقاومت مردم مواجه شد و پیروزی هایی هم که بدست آورد به لطف خیانت های بعضی از مسئولین عراق بود اما با این وجود این خیانت ها ، هنوز ۹۰ درصد عراق در دست ارتش کشور است.

و مهم ترین خبر که از سوی اعضای گروهک داعش به تازگی نشر پیدا کرده انتقادات از ابوبکر البغدادی و معاونان و فرماندهان نزدیک اوست و در روزهای اخیر به شدت افزایش یافت و جوابی از سوی این افراد صادر نشد که بدون شک مهر تائید بر اعمالشان هست.
و بیشتر این انتفادات و شکایت ها از عیاشی ها و زندگی مرفه این مزدوران و خون آشام ها هست که به نقل از تروریست های کثیف داعش بر تمام غنیمت ها از ثروت و ملک گرفته تا زنان و دختران احاطه دارند و سهم می برند که این امر باعث شد ابوبکر البغدادی(لعنت الله علیه) لقب فرد خوشگذران را از سوی افراد خود دریافت کند.
انشاالله به زودی شاهد خبر نابودی
این ملعون سگ صفت و گروهک تروریستی داعش خواهیم بود.
 
خبر فوری:
الحمدالله خبری رسیده که طی بمباران مخفیگاه ابوبکرالبغدادی در موصل این ملعون زخمی شده و از طرفی خبر دیگری هم به درک واصل شدن این سگ صفت به دست عزت الدوری معاون دیکتاتور سابق عراق را گویا هست که البته صحت و سقم هر دو خبر هنوز تائید نشده امیدوارم هردو خبر راست باشد. 
طبقه بندی: سازمان ملل،  داعش،  یهودی،  وهابیت،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  مذهبی، 
برچسب ها: داعش، نابودی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم