تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - وحشت صهیونیست ها از جنگی با رمز «نصرالله»..!!

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*یک پایگاه خبری عبری زبان نوشت: "هیچکس نمی داند که این جنگ چه وقت شروع می شود مگر نهاد نظامی و رزمی حزب الله که بسیار بزرگ و پیشرفته است و در هر صورت این جنگ سخت و برای قوم ما بسیار خطرناک خواهد بود."

در گزارش این پایگاه آمده است: اگر تنها یکی از صدهزار موشک حزب الله که بسیار دقیق و ویرانگر هستند و براحتی قادر به رسیدن به هدف می باشند به یک هدف راهبردی مانند ایستگاه تولید انرژی و یا بندری و پالایشگاهی در حیفا و یا مخازن گاز و نفت اصابت کند، حتی تصور خسارت های وارده به تل آویو و حیفا بسیار سخت است.
بررسی گفته های سید حسن نصرالله هم این نگرانی صهیونیست ها را دو چندان کرده است. چون سید تاکنون چیزی را نگفته که در توان مقاومت نباشد.
دبیرکل حزب الله در گفت وگو با روزنامه لبنانی الاخبار به مناسبت هشتمین سالگرد جنگ 33 روزه که امروز(پنجشنبه) منتشر شد، اظهارداشت هرگز تهدید نمی کند و از معادله ای که قادر به انجامش نباشد ، سخن نمی گوید.
دبیرکل حزب الله خاطرنشان کرد: هنگامی که می گوییم ما وارد مرحله حیفا شده ایم ، این یعنی تصمیم برای عملیات، سپس در باره نوع سلاح تصمیم می گیرم، اگر گفته می شود سلاح « ساعر5» معنای آن رونمایی از این سلاح جدید هم می باشد، این نوع تصمیم ها را شورای جهادی و دبیرکل البته با مشورت و تفاهم با فرماندهان جهادی و واحدهای عملیاتی می گیرند.
سید حسن نصرالله تصریح کرد: مثلا حمله به تل آویو و موشک باران آن یک تصمیم بزرگ است و یک موضوع عملیاتی نیست، برای همین وقتی ضاحیه جنوبی بیروت و بقیه مناطق هدف می گیرد، ما هم معادله بیروت – تل آویو را روی میز می گذاریم و توانایی خود را ثابت می کنیم.
وی درباره توانایی حزب الله در موشک باران تل آویو در سال 2006 مانند آنچه امروز مقاومت غزه انجام می دهد، تاکید کرد: قطعا قادر بودیم حتی شدیدتر و گسترده تر عملیات کنیم و این واقعیت را صهیونیست ها بخوبی می دانند.
دبیرکل حزب الله گفت: ما قدرت موشک باران تل آویو را داشته و داریم و ما هرگز تهدید نمی کنیم و از معادله ای که قادر به اجرای آن نباشیم، سخن نمی گوییم.
طبقه بندی: نظامی و امنیتی،  سیاسی،  اجتماعی،  یهودی،  وهابیت،  صهیونیست،  غزه،  سازمان ملل، 
برچسب ها: وحشت، صهیونیستها، حسن نصرالله،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 24 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم