تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - آمریکا، با دم شیر بازی نکن!!!!!

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم* درست که تحریم کردید و را ه ها را بر این ملت بستید،  اما باز هم در مقابل عظمت ایران و ایرانی کم آوردید.

درست که ناتوی فرهنگی در کشور ایجاد کردید،  اما غیرت ایرانی هنوز نمرده است که بگذارد هرآنچه که در کشورش برای دیگران زیباست، زشت جلوه دهد.


درست که انقلاب های رنگی به وجود آوردید، باز هم اعتقاد ملت ایران رنگ هایتان به سیاه مبدل کرد و شکستتان داد و خجالت نکشیدید و طرحی نو در انداختید.

درست که در جریان فتنه 88 با اعتقادات ملت ایران بازی کردید، اما بصیرت و جان فشانی برای ولایت فقیه سرکوبتان کرد.
در ست که دانشمندان هسته ای ما را تررو کردید، اما اگر آنان نیستند هزاران دانشمند هسته ای از دل این مرزو بوم سر برآورد و جانی دوباره به ملت بخشید.

فکر کردید که در مذاکرات برنده شما هستید، اما برنده واقعی ملت ایران بود که دانست شما بی اعتمادید و همانگونه که خمینی کبیر فرمودند تو (آمریکا)شیطان بزرگ هستی. حالا هم برای ملت ایران شاخ و شونه می کشی که چه بشود؟ دیدی کسی به تو اهمیت نمی دهد می خواستی خودت را به نمایش بگذاری.

 
این به نمایش گذاشتن ها برای کسی اثر ندارد ملتی که سال هاست به تو بی اعتماد است محال است روی خوش به تو نشان دهد مگراین که جوانان و مسئولین ما در خواب باشند.
 

حالا یک حرف میزنیم برای همیشه در گوشت فرو کن: گزینه های روی میز تو فقط روی میز خودت می ماند.

 
سال هاست دارید ادعای حقوق بشری می کنید حالا دیگر یک بچه 5 – 6 ساله  هم می فهمد حقوق بشرچیست. ادعا هایی که یک بچه هم بشنود خنده اش می گیرد.
 

سال های سال است این گزینه ها روی میز است اگر راست می گویی که نمی گویی و همش حرف مفت می زنی، حقوقی را که از ملتت پایمال کردی برگردان.

می خواهی نیروگاه های هسته ای را پلمپ کنید خیالی نیست، ما هم میدانیم چگونه جواب یاوه گویی و رجز خوانی هایتان را بدهیم، اگر در توافق نامه گفتید 5/3 در صد ما برعکس عمل می کنیم 35 درصد تولید می کنیم، پس با ملت ایران لج بازی نکن!!!!
طبقه بندی: سیاسی،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  اینترنتی،  جنگ نرم،  یهودی،  وهابیت،  صهیونیست، 
برچسب ها: آمریکا، دم شیر، بازی نکن،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 24 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم