تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - در دانشگاهی که شهید تقدیم کرده سکولاریزم جایی ندارد!!!

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*


به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، سردار سرتیپ پاسدار احمد ذوالقدر پنجشنبه شب در سومین یادواره شهدای محدوه پایگاه بسیج شهید ترامیده، با اشاره به تعریف کلاسیک از مفهوم حیات اظهار داشت: مفهوم زنده بودن از دیدگاه قرآن متفاوت است چنانکه پروردگار در کتاب خود از شهدا به عنوان افراد زنده‌ای که در نزد او روزی می‌خورند یاد می‌کند.


وی با بیان اینکه ما به واسطه حضور شهدا روزی می‌خوریم خاطرنشان کرد: این چنین است که پس از 26 سال هر گاه پیکر شهید گمنامی به هر دیاری می‌رسد، همه اقشار اعم از پیر و جوان بدون آنکه شناختی از این شهید داشته باشند بر تابوتش بوسه می‌زنند و حتی بر پارچه آن تبرک می‌جویند.

جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله با تأکید بر اینکه مجاهدان راه حقیقت و ایستادگی در هر گوشه‌ای از دنیا، رزمندگان ایران اسلامی را به عنوان الگوی خود معرفی می‌کنند، عنوان کرد: شهادت و مجاهدت در راه خدا رمزی است که از فرزندان ملت ایران به تمام دنیا سرایت کرده است.

ذوالقدر با اشاره به اینکه جوانان امروز غزه نیز شهادت‌طلبی را از فرزندان ایران اسلامی آموخته‌اند، تأکید کرد: حزب‌الله لبنان موفقیت بزرگی در جهان اسلام به دست آورد و اثبات کرد رژیم‌های ترسوی منطقه که از اسرائیل به واسطه قدرت پوشالی و توان تسلیحاتی ظاهری این رژیم خبیث می‌ترسند، سخت در اشتباهند، تا جایی که با دست خالی بر آنها پیروز شدند.

وی سپس به ذکر نمونه‌هایی از مقاومت ملت ایران در جنگ تحمیلی اشاره و تصریح کرد: امروز به یقین می‌توان گفت جوانان امروز ما حتی بیشتر از جوانان دوران دفاع مقدس برای دفاع از ارزش‌ها و تمامیت ارضی این مرز و بوم آمادگی دارند.

جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله اقدامات ضد اسلامی انجام شده در دنیا نظیر سوزاندن قرآن و ممنوعیت حجاب در اماکن عمومی را نشانه ترس استکبار و دشمنان اسلام از ترویج فرهنگ توحیدی دانست و گفت: آنچه که دشمنان اسلام در این مسیر مرتکب می‌شوند نشانه شناخت آنها از توان و قدرت نفوذ اسلام در میان جوامع غربی و در نتیجه به خطر افتادن حوزه قدرت آنهاست.

ذوالقدر با تأکید بر اینکه در محله‌ای که در آن به نام شهیدی نامگذاری شده نباید گناه و خلافی صورت گیرد گفت: در مدرسه‌ای که شهیدی از آن تقدیم انقلاب اسلامی شده باید کلام الهی به آسمان رود و در دانشگاهی که شهیدی در آن تحصیل کرده سکولاریزم جایی ندارد.
طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  دولت یازدهم،  فرهنگی،  سیاسی،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  جنگ نرم،  مذهبی، 
برچسب ها: امنیت، آسایش، امروز خود، مدیون، خون شهدا، هستیم،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 24 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم