تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - مطالب هفته چهارم اردیبهشت 1393

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*


واقعه خرمشهر اگر چه از نمای دور برای ملت، فاخر و هیجان‌آور است ولی از نزدیك به یك معجزه‌ بزرگ شبیه می‌باشد. دشمن در روزهای اول جنگ، با احاطه كامل بر بخش اعظمی از مرزهای ما و پیشروی به داخل عملاً ایران را با یك بحران شدید استراتژیك مواجه ساخت. تحلیل عراق از اوضاع ایران اینگونه بود كه ایران را فاقد نیروی مسلح مدافع مرز می‌دانست و از سویی وضعیت نابسمان اداری و اجتماعی داخل، او را بر تصمیم خود مصمم‌تر كرد و از آن طرف هم حمایت امریكا و شوروی و ناتو و ورشو - پیمان اروپای‌شرقی و كشورهای بلوك كمونیست - بود و همچنین دولت‌های عربی منطقه كه پول و سلاح و امكانات و مشاور نظامی در اختیار دولت بغداد قرار می‌دادند. به طور كل دنیا پشت سر عراق و ایران یكه و تنها در میدان نبرد بود؛ ایرانی كه حتی در زمینه‌ تأمین امكانات مالی، نیروهای مسلح، پول و سلاح و امكانات و مشاور نظامی، زیر خط فقر به سر می‌برد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: خرّمشهر، دیپلماسی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


    دیشب در جمع چند تا از دوستان با صفایی بودم که جای شما بسیار خالی بود

در مورد پیشرفت حرف می زدیم و چی شد که کشورمون به پیشرفت رسید؟

جواب دادن چرایی پیشرفت واسمون خیلی چیزا رو روشن می کرد...

واقعا اگر یه ذره به تاریخ نگاه کنیم  می بینیم که تنها مردمانی که در کشورهای جهان منت هیچ کشوری رو نکشیدن مردم کشور عزیزمون هستن

در زمان شاه با اینکه بدترین شکنجه ها و اذیت و آزار ها رو میدیدن اما به حرف امامشون بودن و تونستن اون شاه ملعون رو از کشور بیرون کنن و این چیزی نیست جز اینکه ما زیر بار حرف زور نمی رویم.

بعد از انقلاب وقتی که ایران و ایرانی تونست حرفی واسه گفتن بزنه و الان هم همینجوره کشورهای غربی دست به تحریم زدن.

واسه اونا اسمش تحریم بود ولی واسه ما یک لطف بزرگ بود

واقعا هم دستشون درد نکنه که مارو تحریم کردن،اگر یک کار بزرگ در حق ما کرده باشن همین تحریم کردن ماست،بازم یک هیچ به نفع ما

از وقتی که تحریم ها گسترده شد بازم این جوان ایرانی و غیرتش بود که جلوی این حرکت اونا فائق نیومد و تونست به پیشرفت های بیشتری برسه.

خب حالا هم که در بسیاری از زمینه ها داریم حرف اول رو می زنیم،اصلا چه کسی باورش میشد که به انرژی هسته ای دست پیدا کنیم و امروزه حرف اول رو بزنیم؟یا اینکه کی باورش میشد که ما بتونیم موجود زنده رو به فضا بفرستیم؟یا نه اینکه کی باورش میشد در زمینه نظامی پیشرفت چشم گیری داشته باشیم؟

واقعا پیشرفت کردیم،میگی نه برو یه سر این چیزایی رو که گفتم مطالعه کن،آره پیشرفت داشتیم و خواهیم داشت.

بازم به افتخار شاعری که این جمله رو سرود:"هنر نزد ایرانیان است و بس"

حالا پیشرفت داشته ایم یا نه؟؟؟

طبقه بندی: اقتصادی، 
برچسب ها: پیشرفت،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


قدر و ارزش
رهبرمان را که هست
نمی دانیم و
یاریش نمی کنیم...

حال از کجا معلوم
که امام زمان بیاید و
یاریش کنیم...؟!؟
طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: یاریش کنیم،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


روز و شب ما اگر جهنم گردد

شخصیتمان ترور دمادم گردد

ما بسیجیان نمی گذاریم حتی

یک مو زسر خامنه ای کم گردد
طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: جانم فدایت آقا،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


چهارمین بزرگداشت 9دی نزدیک است ولی در فضایی متفاوت از سا‌های قبل. فضایی که بوی 9دی 88 را می‌دهد. 

یکی از مواردی که 9 دی  امسال را از سال‌های قبل متمایز کرده است، برگزاری اولین انتخابات ریاست‌جمهوری پس از فتنه است. فتنه‌گران دنبال این بودند مردم در انتخابات شرکت نکنند. اما حضور 73 درصدی مردم در انتخابات  24 خرداد 92، «نه» دیگری از مردم به فتنه‌گران بود و دروغ 88 آنها آشکارتر شد. بطوری که حتی تعدادی از فعالان فتنه هم لب به اعتراف گشودند که نظام امانت‌دار است و در سال 88 هم تقلبی رخ نداده است. نظامی که در سال 92 امانت‌دار ۲۶۰ هزار رأی رئیس‌جمهور منتخب بود و حفظ این 7 درصد، تمام تهمت‌های چهار سال گذشته را نقش بر آب کرد. تا بار دیگر به جهانیان و فتنه‌گران امانت‌داری نظام اسلامی مشخص شود.

اتفاق دیگری که 9دی امسال را متفاوت کرده است مواضع  فتنه‌گران است که بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم و بخصوص در روزهای اخیر از بازگشت به قدرت حرف می‌زنند و عنوان می‌کنند که فتنه 88 یک کدورت و سوء‌تفاهم بوده است.

کوتاهی قوه قضائیه در رسیدگی به جرم‌های فتنه‌گران و محاکمه آن‌ها از یک طرف و انتصاب تعدادی از فعالان فتنه در دولت یازدهم، فتنه‌گران را دچار توهم کرده است که حالا که دوستان ما به قدرت بازگشته‌اند ما هم باید به قدرت برگردیم.ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: 9 دی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
 


شاید نقد علمی و آکادمیک بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مسایل علوم انسانی، نیازمند بحث های طولانی باشد، اما غرض از این مطلب، تفحصی اجمالی در کلام رهبری و تطبیق آن با سخنرانی اخیر رییس جمهور محترم است تا با ریشه‌ یابی علت اختلاف نگاه دولت‌ها و جریانات علمی در حوزه و دانشگاه با نگاه مقام معظم رهبری،  بیانات معظم‌له احیاء و از حافظه تاریخی ملت پاک نگردد تا از این رهگذر، مسیر رشد سیاسی ملت ایران، با قدرت ادامه یابد.


۱- اینکه بنده درباره‌ علوم انسانی در دانشگاه‌ها و خطر این دانشهای ذاتاً مسموم هشدار دادم – هم به دانشگاه‌ها، هم به مسئولان – به خاطر همین است. این علوم انسانی‌ای که امروز رائج است، محتواهایی دارد که ماهیتاً معارض و مخالف با حرکت اسلامی و نظام اسلامی است؛ متکی بر جهان‌بینی دیگری است؛ حرف دیگری دارد، هدف دیگری دارد. وقتی اینها رائج شد، مدیران بر اساس آنها تربیت میشوند؛ همین مدیران می‌آیند در رأس دانشگاه، در رأس اقتصاد کشور، در رأس مسائل سیاسی داخلی، خارجی، امنیت، غیره و غیره قرار میگیرند. (29 مهر 1389)

۲- اصلاح در علوم انسانی و تحول در سینما و تلویزیون بدون اصلاح پایه‌های معرفتی علوم انسانی غربی امکانپذیر نیست و اصلاح این پایه‌ها نیز در گرو ارتباط موثر با حوزه‌های علمیه و علمای دین است. (اول اسفند 1391)

۳- علوم انسانی هوای تنفسی مجموعه‌های نخبه کشور است که هدایت جامعه را بر عهده دارند بنابراین آلوده یا پاک بودن این هوای تنفسی بسیار تعیین کننده است. (اول اسفند 1391)

۴- وقتی علوم انسانی منحرف شد و بر پایه‌های غلط و جهان‌بینی‌های غلط استوار شد، نتیجه این میشود که همه‌ی تحرکات جامعه به سمت یک گرایش انحرافی پیش میرود. (17 مهر 1390)

۵-ا می‌بینیم که در زمینه‌های مختلف، تحقیق و پژوهش و رسیدن به نظریه در دنیای مادی و دنیای غرب، مبنای قابل قبول و مورد اعتمادی نبوده؛ بخصوص در زمینه‌ی علوم انسانی، که در علوم تجربی و در فناوری هم اثر خودش را نشان می‌دهد. (29 آذر 1383)

۶- ما علوم انسانی‌مان بر مبادی و مبانی متعارض با مبانی قرآنی و اسلامی بنا شده است. علوم انسانی غرب مبتنی بر جهان‌بینی دیگری است. (28 مهر 1388)

۷- خوب، این علوم انسانی را ترجمه کنیم، آنچه را که غربی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها گفتند و نوشتند، عیناً ما همان را بیاوریم به جوان خودمان تعلیم بدهیم، در واقع شکاکیت و تردید و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌اعتقادی به مبانی الهی و اسلامی و ارزشهای خودمان را در قالبهای درسی به جوانها منتقل کنیم؛ این چیز خیلی مطلوبی نیست. این از جمله‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی چیزهائی است که بایستی مورد توجه قرار بگیرد؛ هم در مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دولتی مثل وزارت علوم، هم در شورای عالی انقلاب فرهنگی، هم در هر مرکز تصمیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیری که در اینجا وجود دارد؛ اعم از خود دانشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و بیرون دانشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها. (هشتم شهریور 1388)

۸- جامعه‌شناسی، روانشناسی، فلسفه. نظریه‌های جامعه‌شناسی غرب، مثل قرآن برای بعضی‌ها معتبر است؛ از قرآن هم معتبرتر! (27 اردیبهشت 1388)

۹- ما میخواهیم علما و دانشمندان ما، راههای میانبر را پیدا کنند؛ راههای کشف نشده را از این بینهایت مسیرهایی که در عالم طبیعت وجود دارد و بشر باید یکی پس از دیگری کشف بکند. ما میخواهیم راههای کشف نشده را کشف بکنیم. (13 مهر 1385)

۱۰- بعضی از مجلات I.S.I اصلاً مقاله‌ محقق ما را چاپ نمی‌کنند؛ چرا؟ به ‌خاطر این‌که با مبانی آنها سازگار نیست. (17 دی 1383)

این بیانات در حالی است که روز یکشنبه (۱۴ اردیبهشت 93) رییس جمهور محترم در سخنانی قابل تامل در خصوص مبانی علوم و عدم تفکیک بین علم اسلامی و علم غیر اسلامی بیان داشتند: چطور دانشجوی ما در یک دانشگاه مهم و بنام دوران علمی و تحصیلی‌اش حتی در رشته علوم‌انسانی می‌گذراند، اما دیده می‌شود که اطلاعاتش کامل نیست بعد می‌گویند که اینها باید اسلامی شوند. کجایش اسلامی شود؟ پایه‌ها و مبانی علم، اسلام و مسیحی و یهودی ندارد.

ایشان افزودند: پایه‌های علم جهانی است و جغرافیا نمی‌شناسند که بخشی از این پایه‌ها نیز متد هستند که این متد نیز جهانی است. حال اگر یک سری اهداف داریم آن بحث دیگری است. هر کشور اهدافی را دنبال می‌کند که اگر ما نیز به دنبال اهداف خاص هستیم آن اهداف متفاوت هستند. مثال وقتی به دنبال علم کاربردی هستیم باید بومی‌سازی کنیم.

روحانی همچنین گفت: حال اینکه بگوییم بخش‌هایی از علم از اساس برای مبارزه با علم ساخته شده است، باید بررسی شود. اگر بانکداری را به معنای مبارزه با اسلام می‌دانیم خب از بین ببریم، اما اگر می‌گوییم این بانکداری می‌تواند اسلامی باشد لذا شیوه‌هایی دارد که باید آن شیوه‌ها را اجرایی کنیم. بنابراین دانشجو و محیط دانشگاه ما باید "العالم به زمانه" تربیت کنند. باید دوست و دشمن را شناخت. باید موانع لازم برای کسی که می‌خواهد به منافع ما تعرض کند، شناخت.
طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: علوم انسانی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


 تمدن غربی کنونی که نیاز به تحقیق فروان دارد، پدیده ی شگفت انگیزی به حساب می آید !

این تمدن منحصر به فرد و در نوع خود بی نظیر است. به گونه ای که در طول تاریخ همانند آن دیده نشده است.

این اولین بار در جهان است که همچین تمدنی پدید آمده است !

برای مثال: این اولین تمدنی است که در طول تارخ به چنین قدرتی دست یافته است تا بر تمام جهان تسلط داشته باشد به گونه ای که دیگر ابر قدرت ها قادر نباشند قدرتش را تهدید کنند. این اتفاق هیچ گاه در طول تاریخ روی نداده است ! اما این قدرت را چگونه به دست آورده اند ؟؟ آنها این قدرت را از طریق پیشرفت های فروان در علوم و عرصه های مختلف به دست آورده اند. علومی که ما هنوز هم به آن دسترسی نداریم ! و شما نمونه های بسیاری از آن ها را خواهید دید که شما را شگفت زده و انگشت به دهن میکند ! این یک رویداد منحصر به فرد در طول تاریخ بشیریت است. تمدن غرب از قدرتی بی مانند استفاده میکند. برای سرکوبگری ! تمدن غرب بزرگترین قدرت سرکوبگری به شمار می آید که تاریخ بشیریت به چشم دیده است. البته این تمدن بسیار ضعیف نیز هست! زیرا این تمدن تا عمق بسیاری فاسد است. این درحالی است که از بیرون همانند طلا جذاب است و میدرخشد. تمدن غربی معاصر تمدنی است که دارای نیرو های بسیرا فریبنده و شگفت انگیز و جذاب است. در این تمدن ظاهر و باطن اشیاء کاملاً با هم فرق دارد. و این، در تمام چیز هایی که در رابطه با این تمدن است، مشاهده میشود.   تمدن غرب تمدنی است که ماموریت خاصی دارد. آنها(غربی ها) میگویند: ما ماموریت خاصی داریم و آن هم متمدن ساختن بشریت است. این ماموریت باعث شد آنها به استعمار مناطق مختلف بپردازند. اما کار به اینجا ختم نشد ! بار دیگر میگوییم:  آنها( غربی ها ) هنگامی که بخشی از جهان را مستعمره خود میکنند، آنجا را ترک نمیکنند، استعمارشان را به پایان نمیرسانند، تا اینکه سازمان ها یا موسساتی در آنجا ایجاد کنند که تحت سلطه ماندن آن جامعه را برای آنان تضمین کنند.
در آن میان تلاش میکنند دیگر مردمان را نسخه ای برابر خودشان کنند.
این عمل هیچ گاه در تاریخ اتفاق نیفتاده است.

آنها تلاش میکنند دیگر مردمان را نیز تغییر دهند و دقیقاً همانند خود سازند. اگر ما تلاش نکنیم تا متوجه شویم، در این صورت نمیتوانیم بگوییم که عقل در سر داریم !


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: تمدّن غرب، بزرگترین سرکوب‌گر تاریخ،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


  در مجموعه‌های مختلف این موزه آثاری از دوران پیش از تاریخ تا کنون نگهداری می‌شود، می‌توان گفت معروف‌ترین آثار هنری و تاریخی جهان را در این موزه نگهداری می‌کنند. این محل قبل از تبدیل به موزه یکی از کاخ‌های سلطنتی فرانسه بود.

موزه لوور ( Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های جهان است.

موزه لوور از سال ۱۷۹۳ میلادی، تا امروزه به عنوان «موزه عمومی» فعال بوده است. تمرکز موزهٔ لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله می‌توان به لوح حمورابی، تابلوی بانوی صخره‌ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد.
در مجموعه‌های مختلف این موزه آثاری از دوران پیش از تاریخ تا کنون نگهداری می‌شود، می‌توان گفت معروف‌ترین آثار هنری و تاریخی جهان را در این موزه نگهداری می‌کنند.این محل قبل از تبدیل به موزه یکی از کاخ‌های سلطنتی فرانسه بود. در پشت این کاخ باغ زیبایی به نام باغ تویلری وجود دارد و رو به روی باغ نیز میدان کنکورد قرار‌ گرفته است.این مکان نزدیک خیابان معروف شانز الیزه است.

آثاری که در زیر مشاهده می‌نمایید قسمتی از مجموعه آثار باستانی ایرن در موزه لوور می‌باشند، هم اکنون بیش از 58 اثر باستانی کشور ایران در موزه لوور موجود می‌باشد.
طبقه بندی: اینترنتی، 
برچسب ها: آثار باستانی، موزه لوور،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


 تحریم دشمن را باید به هر روش ممکن بی اثر کرد، با نرمش قهرمانانه در مذاکرات شش جانبه، با مقاوم سازی اقتصاد یا همان اقتصاد مقاومتی، با فرهنگ و ترویج کالای داخلی، با کار و سرمایه ملی، اصلاح الگوی مصرف، هدفمندی یارانه ها و هر روش ممکن. اما یک نکته قابل توجه است و آن اینکه نمی شود با خوش بینی و یا بد بین نبودن به دشمن این کار را کرد، هیچ کس دوست ندارد دور و برش پر از دشمن باشد ولی باز یک نکته قابل دقت است که هر چه ما قدرت داشته باشیم دشمن با ما مودبانه برخورد خواهد کرد.

اگر تاریخ جهان را حداقل از سال 1700 میلادی مطالعه کنیم خواهیم فهمید ما با چه کسانی طرف حساب هستیم و چرا نباید به آنها خوش بین بود و یا باید بد بین بود؟

اگر ساده لوحی بخرج بدهیم و راه خود را نشناسیم در دام آنها خواهیم افتاد، تنها حقوقدان بودن کافی نیست باید تاریخ دان و سرهنگ و سیاستمدار و جامعه شناس و اقتصاد دان  هم بود. وقوع انقلاب اسلامی در ایران به رهبری امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در سال 1978 میلادی شوکی بود در مقابل نظام سلطه و ماسونی های حاکم که دنیا را بین خود تقسیم کرده و به بازی با هم پرداخته بودند. ما نه به شرق خوش بین هستیم و نه به غرب و بر این اساس شعار نه شرقی و نه غربی، جمهوری اسلامی را اساس روابط خارجی خود قرار دادیم. ما به عنوان یک تاریخدان هر گز بازی شرق با برگ ترک های سلجوقی را فراموش نمی کنیم که اگر فراموش کنیم قاعده بازی را باخته ایم و اگر برگ بازی غرب در چگونگی تضعیف عثمانی و صفویان را فراموش کنیم از روابط پیچیده شرق و غرب سر در نخواهیم آورد.ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: بین الملل، تحریم،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


 میتوان به بسیاری از داستانهای واقعی پیامبران اشاره کردکه هرگاه مردم ازدستوراتشان پیروی کردند و مجتمع شدند،پیروز  و ازبند بردگی سلاطین طاغوت رهایی یافته،ازدایره ی کوته فکری وجهل برون زدند. و برعکس هرگاه ازحول محور ولایت انبیافاصله گرفتند، اگرچه فرزند نبی، درسیل ، طوفان،جهل وخودکامگی غرق شدندونابود.
آنروزکه درجنگ "بدر" مسلمین به رغم جمعیت کمشان [کمترازیک سوم جمعیت کفار] پا به پای پیامبر[ص] رهسپار گشته وازاو پیروی کردند،درکمال ناباوری فاتح میدان شدند  تا درعمق صحرای خشک وبی آب وعلف اعراب جاهلی وکفار نهال کوچک اسلام را آبیاری کردند،اما وقتی درجنگ "احد" دچارطمع وحرص و ولع شده و دستورات پیامبر را  وانهادند، دراوج پیروزی خفت بارشکست راپذیرفتند.
آندم که امیرمومنان[ع] درصفین تاخت تا کفر و نفاق را ریشه کن کند و مسلمین را ازگرداب گمراهی برهاند،عده ای فریب خورده ، فرمایشات امام راکنار گذاشته وخودمختار شدند وخواسته و نا خواسته  صفوف یاران حضرت را چند شقه کردند.وبه همین سبب سالها آنهمه فاجعه درقرن ها بعدازآن پیش آمد و همچنان این تخم نفاق ریشه اش رابه پیش میراند تا جلوی جهانی شدن اسلام را بگیرد.
وقتی کسی گوش به ندای حسن ابن علی[ع] نداد و از کنار او پراکنده شدند برای دومین بار شاخ شیطان[معاویه و بنی امیه] جان سالم به در برد تا زمینه ساز حادثه ی عاشورا شود.
آنگاه که به صدای هل من ناصر اباعبدالله[ع] لبیک گفته نشد و حتی بر عکس، در صف یزیدیان قرار گرفتند آن حادثه ی عظیم پیش آمد و نه تنها لشکر کفر از هم نپاشید، بلکه آنچه در کربلا حادث شد، تمام دنیای اسلام را تحت الشعاع قرار داد تا جایی که  بر منبر پیغمبر- که میرفت از آن به سرعت صدای اسلام  به جهان برسد و دنیا را در بر گیرد- بوزینه ها بالا و پایین رفتند  تا جامعه اسلامی روز به روز از وعده ی اللهی دور تر شود و دود این کوتاهی به چشم همه ی تاریخ برود.     بگذریم...
11 ولی معصوم بعد از حضرت رسول آمدند  برای اصلاح امور تا صلح و امنیت و عدالت بر زمین برقرار شود و انسان، که خلیفه ی خدا بر روی زمین است به جایگاه اصلی خود بازگردد  اما ...
تاریخ پس از غیبت آخرین ولی معصوم نیز پر است از شکست ها و پیروزی هایی که ارتباط مستقیم با ولایت مداری و ولایت پذیر بودن و نبودن دارد.
آری...شهید موسوی ها ، موسی صدر ها،حکیم ها و صدر ها ،فضل الله نوری ها و مدرس و میرزا کوچک ها و میرزای شیرازی ها...
 
بلی فردا  سالروز لغو قرارداد ننگین تنباکو  به فتوای میرزای شیرازی است فتوای تاریخی فقیه،  وتبعیت مردم ولایت مدار عصر، که موجب پیروزی بر حکم تحقیر آمیز این ملت که به دست شاه با خفت به ما تحمیل شده بود.
 
باز جلو تر که بیاییم خواهیم دید که چگونه ملتی پس از قرن ها از رحلت پیامبر با دستانی خالی و قلبی آکنده از ایمان به خدا و اطاعت از ولایت فقیه زمان  پا به پای مرادشان به میدان آمده ودر عین ناباوری حکومت سفاک و طاغوتی شاه را کنار زده و حکومت اسلام را مستقر کردند.و از همان ابتدای انقلاب  مقابل سخت ترین و ناجوانمردانه ترین تحریم ها ی اقتصادی و سیاسی ایستاده، به هشت سال جنگ خانمان سوز تن داده و همزمان با جنگ داخلی،  ترور های وحشتناک و مکرر منافقان و خود فروخته گان ساخته اند. تا در مقابل قدرت های زور گوی جهانی بایستند و نشان دهند که میتوان سر پای خود ایستاد و پیروز شد حتی اگر دنیا نخواهد.
امروز هم به رهبری مدیری مدبر ،فقیه جامع الشرایط ، انسانی وارسته وعادل،ساده زیست و آگاه به مسائل روز میبینیم که هرگاه از فرمایشات ایشان پیروی کردیم  موفق، و هر گاه  شک و شبهه افکنی کرده ،نافرمانی کردیم و دستوراتشان را فقط قاب کرده و یا به نقل در همایشات بسنده کردیم،چه در مسائل اقتصادی واجتمایی،چه در خصوص فرهنگ و رسانه،دیپلماسی و... پراکنده شدیم و در جازده و نتیجه ی خوبی نگرفتیم.
 
 
امروز که چشم بسیاری از کشورها و مردم دنیا به ایران و ایرانیست و از ماالگوبرداری میکنند، به سر سلامتی ولایت مداری ما هست و بس و امید است تا در تمام امور ،همه، اعم از مسئولین و مردم عزیز دست در دست هم در زیر سایه ی مدبرانه رهبر حکیم انقلاب  همه ی قله های باقیمانده را فتح کرده تا مسیر ظهور آخرین ذخیره ی اللهی را فراهم آوریم.
 
رهسپاریم با "ولایت"  تا  "شهادت"
طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: رهبری، معصوم، فقیه،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


مردم ایران پی برده اند که انرژی هسته ای برای ایران و نسل های آینده ایران، دارای مفهوم، ابعاد، ارزش ها و ویژگی های منحصر به فردی است که قابل معامله نیستند و ارزش آن را نمی شود با چیزهایی دیگر مقایسه کرد، چرا که بحث علم و صنعت و پیشرفت نسل های آینده ایران در میان است، از همین رو امتیاز دادن ایران فقط باید در راستای شفاف سازی بیشتر باشد، نه محدودیت در علم و دانش و فن آوری های صلح آمیز هسته ای ایران.

شرایط سیاسی در هیچ کجای دنیا بر این قرار نگرفته که کشوری را از حق خودش محروم کنند، عقلانیت سیاسی و دشمن‌ شناسی به ایرانیان آموخته است همه دیکتاتوران تاریخ در موضع ضعف، اول به دوستی روی می آورند، و با مذاکره و گفتگو ، کاری را که نتوانستند با زور آن را انجام دهند، کار خود را به پیش می برند، و اگر لازم باشد به زاری و عذر خواهی هم متوسل می شوند، ولی اهدافشان هیچ تغییری نمی کند، فقط راه های رسیدن به اهداف خود را عوض می کنند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: دولت .بین الملل،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرمهمه این رو میدونن که فرمانده یعنی کسی که باید تمرکز رومدیریت یک گروه داشته باشه و تمامی اعضا گوش به فرمان اون باشند.


و حالا فکر کنید این گروه یک گردان نظامی زمان دفاع مقدس هست!

معمولا فرمانده توی جنگ ها عقب تر از نیرو ها باید باشه که صدمه نبینه چون فرمانده هر گروه قلب اونه...

در صورتی که در سیره فرماندهان شهید ما این نظر معنی و مفهومی نداشته و خودشون همیشه پا به پای نیرو بودند...بگذریم

خب یه نفر مثل حاج ابراهیم فرمانده شده برای به هدف رسیدن این گردان باید هر نفر یک مسئولیت یا در اصطلاح نظامی یک رسته داشته باشه که کار سریع تر،دقیق تر و محکم تر پیش بره که همه روحیه داشته باشند و فرمانده هم راحت تر به اوضاع رسیدگی کنه...

یکی ار پی جی زن میشه، یکی تیرانداز ساده،یکی دیدبان ،یکی تیربار چی ،یکی تخریب چی، یکی تک تیر انداز و....

این نیرو ها با سلاحشون میجنگیدن ...فرمانده هم خط دهی میکرد و مدیریت..

 همه میدونن که الان ماهم در حال جنگ هستیم ..جــنــگ نـــرم

اما الان چی؟

یه فرمانده داریم به اسم امام خامنه ای همه میشناسنش

این بنده خدا خیلی غریبه

ستون پنجم تو گروهش زیاده...اقا الان فرمانده باید مدیریت کنه و رهبری ..که علاوه بر این کار...

ار پی جی زن خود اقاست..تخریبچی خودش شده...دیدبان خودش شده...تیر بار چی خودش شده

و اقا جلو تر از همه سینه سپر کرده جلوی دشمنان این ملت و اسلام

من و تو بسیجی خیلی دین رو گردنمون سنگین تره

فرمانده اونیه که به نیرو هاش بگه بیاید نه برید

یعنی خودش جلوتر رفته داره فریاد میزنه بیایید(هل من ناصر ینصرنی)

ولی افسوس که کسی ندای این عمار رو نشنیده و نمیشنوه

نگاه کنیم کجای کار هستیم..

یه سری از اقایون بی وفا هستن..ما که بسیجی هستیم فردا جلو امام زمان چطوری سرمون بالا بگیریم؟؟

اصلا رومون میشه تو چشمای حضرت نگاه کنیم؟

اهای مسولین ...مردم ...الان جنگه دیگه...بسم الله هرکسی باید بلند شه بایه اسلحه جلو دشمن بایسته...

و آقا همان فرمانده باوفاست

که جلو تر از نیرو هاش در حرکت و پرچمدارنهضت اسلامی در جهان

                                                                                سلامتی رهبر صلوات
طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: جــنــگ نـــرم، رهبری دولت امام خامنه ای،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


 در حالیکه مقام ارشد مذاکره کننده آمریکایی در مذاکرات وین می‌گوید تمامی موضوعات از جمله برنامه موشکی ایران روی میز مذاکره قرار دارد، امام خامنه‌ای (روحی فداه) هفته گذشته در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرمودند توقع طرف غربی در مذاکره برای محدود شدن برنامه موشکی ایران احمقانه است و این سخن رهبر انقلاب برای غربی‌ها پیش از اینکه یک موضع سیاسی باشد، یک موضع نظامی است. بگذارید با یقین بگویم که برای افرادی مثل «اوزی روبین» – رئیس سابق سازمان دفاع موشکی وزارت دفاع رژیم صهیونیستی – که چهار سال پیش در مورد برنامه موشکی ایران به آمریکا هشدار داد و گفت که موشک سجیل بزرگتر از موشکهای آمریکایی پولاریس ای وان و مینتمن بوده و در رژیم موشک‌های دنیا موشکی سخت قابل احترام است، سخن امام خامنه‌ای به مراتب کوبنده تر از خود سجیل است.
طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: امام خامنه‌ای، بازی بین‌المللی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌‌جمهور پیش از عزیمت به چین جهت شرکت در کنفرانس تعامل و اعتمادسازی آسیا (سیکا) برنامه‌های سفر سه روزه خود به این کشور را تشریح کرد.
 
وی با اشاره به اینکه این سفر به دعوت رئیس‌جمهور چین برای شرکت در کنفرانس سیکا انجام می‌شود، گفت: حضور جمهوری اسلامی ایران در این کنفرانس برای ما اهمیت دارد چرا که روز به روز جایگاه کنفرانس‌های قاره‌ای و منطقه‌ای در جهان از لحاظ تأثیرگذاری بر صلح و ثبات منطقه و تعامل میان کشورها افزایش می‌یابد.

رئیس‌‌جمهور با بیان اینکه دیدارهای دو جانبه و گفت‌وگو با مقامات جمهوری خلق چین در جهت گسترش روابط تهران – پکن از دیگر برنامه‌های سفر به این کشور خواهد بود، تصریح کرد: روابط با چین برای ما حائز اهمیت است چرا که سال‌هاست سمت و سوی روابط اقتصادی ایران به شرق از جمله به کشورهای هند، ژاپن و چین است.

رئیس‌ جمهور روابط ایران با چین در بخش انرژی، صنایع و تکنولوژی را خوب ارزیابی کرد و خواستار گسترش هر چه بیشتر این روابط شد.

دکتر روحانی با بیان اینکه چین یکی از اعضای ۱+۵ بوده و در راستای موضوع هسته‌ای ایران با این کشور در حال مذاکره هستیم، گفت: اجلاس سران سیکا با حضور ۲۲ کشور برگزار می‌‌شود که در جریان این اجلاس با سران دیگر کشورها نیز ملاقات‌ها و مذاکراتی خواهیم داشت.

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: روحانی، شانگهای، رئیس جمهور،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در بیاناتی در دیدار دانشگاهیان کردستان در 27 اردیبهشت 88  فرمودند:

قبل از پیروزی انقلاب در دوران طاغوت، اگر توی یک جمعی - که مثلاً داشتند با همدیگر توی خیابان راه میرفتند، یا توی فرودگاه منتظر پرواز بودند، یا مثلاً یک گوشه‌ای از دانشگاه گیر افتاده بودند - یکی‌شان میخواست نماز بخواند، این قدر این کار غیر مأنوس بود که آن کسانی که همراهش بودند میگفتند: نماز میخوانی!؟ آبروی ما رفت! نماز خواندن مایه‌ی آبرو ریزی بود! این بود؛ شما جوانها آن روزها را ندیده‌اید؛ ما دیده‌ایم. اگر یک جوان نمازخوانی در یک منطقه‌ی جلوی چشم و یک مرکز عمومی، میایستاد نماز میخواند، رفقایش خجالت میکشیدند و میگفتند آبروی ما را بردی. اگر در یک اجتماع عمومی - که بنا بود چند نفر سخنرانی کنند - سخنران، اول سخنرانی میگفت بسم اللَّه الرّحمن الرّحیم، رفقایش خجالت میکشیدند و سرشان را پائین می‌انداختند!

طبقه بندی: رهبری، 
برچسب ها: رهبری، کردستان، انقلاب، طاغوت،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


به نقل روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)؛ رزمایش یک روزه پدافندی مصباح الهدی در منطقه پدافند هوایی خلیج‌فارس برگزار شد.

در این رزمایش سامانه‌های راداری، موشکی، توپخانه‌ای، الکترونیکی در مواجهه با تهاجم هرگونه شیءپرنده، مورد آزمایش عملیاتی قرار گرفت و اقدام تاکتیکی مناسب بر علیه هواپیما‌های بدون سرنشین به مورد اجرا گذاشته شد.
 
گفتنی است؛ در ادامه این رزمایش طرح‌های پدافند غیر عامل از جمله عملیات ش.م.ه امداد و نجات، اطفاء حریق، و طرح گسترش توسط یگان‌های پدافندی تمرین شد.

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: رزمایش، پدافند، مصباح، الهدی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
(تعداد کل صفحات:2)      1   2  
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم