تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - مطالب هفته چهارم خرداد 1393

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم* خواهش می کنم درها را قفل کنید!!... شما نمی بینید؟!....

دشمن پشت دره ! می خواد اینجا رو آتیش بزنه!....

نه! اشتباه  نمی کنم، خونه هایی را می بینم که شده خط مقدم!...

نه فقط برای موشک بارون

دشمن از پنجره پیداست، پشت در شهر نیست ...

من کنار پدرم دشمنو دیدم ..

اون اومده پشت پنجره !...خواهش می کنم ...


 یک بشقاب 70،80 سانتی متری با امکانات و لوازم جانبی ، شده ویترین پشت بامها یا بالکون آپارتمانهای شهر ، توپهای دشمن تا پشت پنجره ی خانه هامان جلو آمدند، اما هیج ترسی در وجود ما نیست. ساعتهای متمادی به آن مشغولیم و کوچکترین دلهره ای نداریم و از اینکه ساختمان ما هم دارای «دیش» است مباهات می کنیم .

ماهواره برای حمله به تک تک خانه ها و افراد جامعه خیز برداشته و در حالی که مبارزی در مقابل خود نمی بیند.

ماهواره دردسر بزرگ جامعه ماست، که شده مرکز تصمیمات عقل و فکر و احساس و شعور مردم . درواقع نوع دیگری از ازدواج پدیدار شده و آنهم ازدواج با کانال ماهواره هاست!

همه چیزمان شده ماهواره ، ماهواره جای کتاب ، روزنامه ، پارک ، تفریح ، بازی مان را گرفته و همه ی زندگیمان شده کانالهای متنوع و رنگارنگ آن که برای لحظه لحظه ی زندگی ما تصمیم می گیرد و برنامه ریزی می کند.

ماهواره شده غذای ما ، خوراک ما ،  دین و حدیث و حرف و اقتصاد ما و ارتباطات و دغدغه های ما همه شده «بودن با ماهواره»  و زندگی کردن با آن.

در حال حاضر ماهواره برای تمام افراد جامعه نسخه پیچی می کند؛ حتی آنهایی را هم که این رسانه را در اختیار ندارند از ترکشهای خود بهره مند می کند.

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب

طبقه بندی: اینترنتی، 
برچسب ها: اسلحه، مرگبار،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
فیلم "بابل پس از میلاد" از دیگر فیلم‌های موج موسوم به آثار آخرالزمانی به شمار می‌آید که چندی است به عنوان جریان اصلی سینمای آمریکا خود را مطرح ساخته است. فیلم هایی درباره سرانجام جهان یا به قول خودشان پایان روزها ، ظهور مسیح موعود یا مشیا (همان مسیح موردنظر قوم یهود که قرن هاست انتظارش را می‌کشند) و یا بازگشت حضرت مسیح (علیه السّلام) که مدنظر مسیحیان به خصوص پروتستان هاست. در این گونه آثار به وقایع آخرالزمان از زاویه نگاه فوق پرداخته می‌شود ، از غلبه نیروی شر یا ضد مسیح گرفته تا نبردهای واپسین موسوم به آرماگدون و تا تلاش‌های جناح خیر برای پیروزی در آن جنگ به نمایش در می‌آید. فیلم هایی که در آنها جهان کنونی در شاکله ای سیاه و تاریک و در تسخیر جنایتکاران و تروریست‌ها نمایانده می‌شود. از همین رو عده بسیاری در انتظار مسیح موعود هستند تا این دنیای آشفته و تاریک را به سامان رساند و انسانها را از سیاهی و تاریکی نجات بخشد. اگرچه در تبلیغات و غوغای منتظران این مسیح (یعنی گروه وسیعی به نام اوانجلیست‌ها که از پروتستانتیزم منشعب شده اند و بخشی از یهودیان ممزوج با این فرقه)، او دیگر لزوما وجه ماورایی و الهی نداشته و موجودی کاملا زمینی است. چنانچه در فیلم "مگی دو " ، رییس جمهوری آمریکا ، نقش مسیح موعود را برعهده دارد یا در مجموعه نارنیا ، این اصلان شیر است که ادعا شده به عنوان مسیح موعود ، برانگیخته می‌شود یا در فیلم هایی همچون "رمز داوینچی" و "قطب نمای طلایی" (از مجموعه "نیروی اهریمنی") ، یک دختر یا زن ، به نقش مسیح آخرالزمان در می‌آید و یا در مجموعه فیلم‌های "هری پاتر" ، "ارباب حلقه ها" ، "جنگ‌های ستاره ای" ، "ماتریکس" و ...یک پسر یا مرد به نام‌های گوناگون مانند "هری پاتر" ، "آراگورن" ، "لوک اسکای واکر" ، "نیو" و ...آن نجات بخش آخرین به شمار می‌آید که اغلب نیز با عنوان "The One" خطاب می‌شود.
فیلم "بابل پس از میلاد" را متیو کاسوویتس ساخته است که از وی آثاری مانند " گاتیکا" ، "رودخانه‌های ارغوانی" و "نفرت" را به خاطر داریم ، ضمن اینکه بازی‌های قابل قبولی از وی در فیلم‌های "مونیخ" ، "آستریکس و اوبلیکس:ماموریت کلئوپاترا" ، "Birthday Girl" ، "آملی" ، "نردبان جیکوب"و "عنصر پنجم" شاهد بودیم.ادامه مطلب

طبقه بندی: فراماسونی،  شیطان پرستی، 
برچسب ها: آخر الزمان، مصنوعی، جعلی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 30 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمجنگجویان صلیبی

بیشتر مورّخان «فراماسونری» بر این باورند که مبدأ این سازمان، به جنگ‌های صلیبی در قرن دوازدهم بازمی‌گردد. اگرچه فراماسونری به طور رسمی در اویل قرن هیجدهم میلادی در انگلستان بنا نهاده شد، امّا در نقطه عطف حکایت آشنای فراماسونری، دسته‌ای به نام «شوالیه‌های معبد» یا شهسواران معبد قرار دارد.1

برخلاف آنچه بسیاری بر آن اصرار می‌ورزند، جنگ‌های صلیبی؛ اردوکشی نظامی با هدف گسترش مسیحیت نبود، بلکه تنها با اهداف مادی صورت پذیرفت. در دوره‌ای که اروپا فقر شدید و بیچارگی مفرط را تجربه می‌کرد، کامیابی و رفاه شرق - به ویژه مسلمانان خاورمیانه - توجه اروپاییان را به خود جلب نمود. این وسوسه، رونمایی از مذهب به خود گرفت و به نماد‌های مسیحی آراسته گردید. در عین حال اندیشه جنگ‌های صلیبی، از میل به منافع مادی و دنیایی متولد شده بود و این، علت تغییر رویکرد مسیحیان اروپا از سیاست‌های صلح‌طلبانه در دوران اولیه تاریخشان، به تجاوزهای نظامی ویرانگر به شمار می‌رفت.2

بنیان‌گذار جنگ‌های صلیبی، «پاپ اوربان دوم» بود. وی در سال 1095 م مجلس «کلرمونت» را که اصول صلح‌طلبانه پیشین مسیحیت در آن متروک گردید، فرا خواند. دعوت به جنگ با نیت به چنگ آوردن سرزمین‌های مقدس از دست مسلمانان اعلام گردید و در پی آن لشگر بزرگی از صلیبیان تشکیل شد که سربازان نظامی و ده‌ها هزار نفر از مردمان عادی آن را تشکیل می‌دادند.3

مورّخان بر این باورند که اقدام اوربان دوم با انگیزه خنثی کردن کاندیداتوری رقیب خود بوده است. بعلاوه شاهان اروپا، شاهزادگان، اشراف و دیگران در حالی دعوت پاپ را با شور پاسخ گفتند که مقصودی جز اغراض دنیایی نداشتند.4بنا به گفته «دونالد کوئلر» از دانشگاه ایلی‌نویز، شوالیه‌های (شهسواران) فرانسوی در پی تصرف زمین‌های بیشتر بودند. تجار ایتالیایی امیدوار بودند تجارت خود را در بنادر خاورمیانه توسعه دهند. شمار وسیع مردم بی‌نوا، تنها برای فرار از سختی زندگی روزمرة خویش، به هیئت اعزامی پیوستند.5
بقیه در ادامه مطلبادامه مطلب

طبقه بندی: فراماسونی،  شیطان پرستی، 
برچسب ها: ریشه ها، تاریخی، فراماسونری،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 29 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم شرکت “آی‌سایت” که یک موسسه امنیتی برای مبارزه با تهدیدهای اینترنتی است، متوجه شده که یک شبکه از هکرهای ایرانی، با ایجاد هویت ها و سایت های مجازی توانستند سایت های صنایع امنیتی و تسلیحاتی رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار دهند.

شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک شرکت آمریکایی، با شناسایی یک شبکه از هکرهای ایرانی، از پیروزی ایران بر این رژیم در جنگ سایبری خبر داده است.

طبق گزارش العالم، شرکت “آی‌سایت” که یک موسسه امنیتی برای مبارزه با تهدیدهای اینترنتی است، متوجه شده که یک شبکه از هکرهای ایرانی، با ایجاد هویت ها و سایت های مجازی توانستند سایت های صنایع امنیتی و تسلیحاتی رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار دهند.
بقیه در ادامه مطلبادامه مطلب

طبقه بندی: اینترنتی، 
برچسب ها: هکر، ایرانی، سایت ها، اسرائیلی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم

کیت مدیلتون عروس خاندان سلطنتی در کنار مادر یهودیش کارول گلداسمیت

خانم پرستاری که اندکی ملکه انگلیس را دلخور کرده بود حالا دیگر زنده نیست" این را یکی از فعالان رسانه ای انگلیسی می گوید.  پرستار هندی تباری که فریب دو گوینده رادیوی استرالیایی را خورده بود بی خبر از آینده شوم خود، در پاسخ به درخواست تلفنی این دو خبرنگار که با تقلید صدا، خود را ملکه الیزابت و پرنس چارلز جا زده بودند، اطلاعاتی درباره جزئیات پرونده پزشكی همسر نوه ملكه در اختیار آنان قرار داد. این مصاحبه از طریق همین رسانه استرلیایی پخش شد و زمینه حوادث بعدی را فراهم آورد.

 قش دربار انگلیس در این ماجرا در پی داشت. برخی با اشاره به نفوذ سنتی نهاد سلطنت در این کشور، از وجود شبکه مافیایی در خاندان سلطنتی سخن گفتند. این افراد معتقدند که علیرغم تاکید مقامات این کشور مبنی بر فرمایشی بودن جایگاه سلطنت در انگلیس، خاندان سلطنتی در این کشور یکی از خطوط قرمز و حساس تلقی می شوند که ورود به آن عواقب سنگینی را برای افراد و جریانات سیاسی و اجتماعی به بار خواهد آورد. ورود بی مهابا به حریمی که خاندان سلطنتی انگلیس آن را ملک طلق خود می خواند سر افراد زیادی را در گذشته بر باد داده است. گاهی قتل مشکوکی رخ می دهد که هیچ گاه عامل یا عاملین اصلی آن به طور رسمی مسئولیت اقدام خود را بر عهده نمی گیرند.
ادامه مطلب

طبقه بندی: یهودی،  فراماسونی،  شیطان پرستی، 
برچسب ها: سلطنتی، مسیحی، یهودی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


غنا : آهنگ هائی است که متناسب مجالس فسق وفجور واهل گناه وفساد می باشد وقوای شهوانی را در انسان تحریک می کند . یک  نکته قابل توجه این است که گاهی یک آهنگ , هم خودش غناومحو وباطل است وهم محتوای آن . به این ترتیب که اشعار عشقی وفساد انگیز را با آهنگ های مطرب  بخوانند وگاهی تنها آهنگ غناست . به عبارت دیگر اشعار پر محتوا یا آیات قرآن ودعا ومناجات را به آهنگی بخوانند که مناسب مجالس عیاشان وفاسدان است ودر هر دو صورت غنا حرام می باشد .در مورد آفرینش انسان در قرآن آمده است که :


 به خاطر بیاور , هنگامی را که پروردگارت به فرشتگان گفت : من بشری از گل می آفرینم اما تصور نشود که بعد وجودی انسان , همان بعد خاکی است ودر جای دیگر می فرماید :

جبرئیل به زمین آمد تا خاک بردارد . زمین نالید واورا به خداوند قسم داد که از آن خاک برندارد , ایشان هم برگشت وداستان را گزارش داد . بار دیگر  میکائیل وبعد از او اسرافیل را فرستاد , باز زمین آنان را قسم داد . آنها هم با دست خالی برگشتند . برای بار چهارم عزرائیل را فرستاد که حتما از زمین, خاک بردارد . او که خواست بردارد , باز زمین ناله کرد واو را قسم داد ولی هر چه ناله وفریاد نمود , تاثیر نکرد . عزرائیل گفت : من از جانب خدا مامورم واو خاک را برداشت وآدم ساخته شد . از این رو خداوند قبض روح آدم (ع) و اولادش را به دست عزرائیل داد و بعد از خلقت آدم شیطان قیافه او را مشاهده کرد و با خود گفت : این مخلوقی ضعیف است که از گل چسبنده به وجود آمده وتوی او خالی است  چیزی که تو خالی باشد , احتیاج به غذا دارد وبه این ترتیب گمراه شد واز سجده بر او سرباز زد .
طبقه بندی: شیطان پرستی،  فراماسونی، 
برچسب ها: غنا، شیطان،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمچکیده

وهابیت، مذهب جدیدی است که هدف ظاهری آن عبارت است از اخلاص در توحید و جنگ با شرک و بت پرستی، ولی واقعیت این هدف را تأیید نمی کند.
وهابیان قائل به جنگ با دیگر فِرق و مذاهب اسلامی هستند و با استناد به آیه «قَاتِلُوا الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ لاَ بِالْیَوْمِ الْآخِرِ ...»(توبه، 29) مدعی اند که این فرق و مذاهب یا باید به آئین وهابیت درآیند و یا جزیه دهند. آنان مخالفان خود را متهم به کفر و شرک می کنند جان، مال و ناموس بقیه را حلال می دانند. از دیدگاه وهابیان، مرتکب کبیره کافر است و هر کس از آنان در جنگ کشته شود، به بهشت می رود. وهابیان، آیات قرآنی وارده پیرامون شرک و کفر را بر مسلمانان مخالف خود منطبق می کنند.

در این مقاله پس از مفهوم شناسی«شرک»، «توحید»و «کفر»ضمن بیان ادعای وهابیت و استدلال های آنان، با استناد به قرآن کریم و کتاب های معتبر اهل سنت و مورد قبول وهابیت، به نقد و بررسی مبانی آن ها پرداخته و به این نتیجه رسیده ایم که بسیاری از عقاید و فعالیت های این گروه بر پایه مغالطه واقع شده است.

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب

طبقه بندی: وهابیت، 
برچسب ها: بررسی، نقد آراء، وهابیّت، انتساب عنوان، شرک، شیعه، منظر،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


اندکی پیش از مسیحیت و پس از آن


مقصود ما در این جا آن نیست که از فرقه های یهودی که پس از بازگشت از اسارت تا زمان ظهور مسیح پدید آمدند سخن بگوییم؛ زیرا این موضوع خارج از هدف بحث فعلی ماست، بلکه منظور اشاره ای اجمالی به این فرقه هاست در حدی که نیاز ما را در زمینه ی موضوع بحث برآورد.
اینها فرقه هایی هستند که دارای نفوذ بودند و نام آنها بارها در انجیل آمده است. قدرت تأثیر این فرقه ها موجب شد که برخی چیزها به پس از روزگار مسیح منتقل شوند و زمانی دراز باقی بمانند.

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب

طبقه بندی: یهودی، 
برچسب ها: فرقه، یهودی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
آخه اینم شد نماز!!!سر پیچ میپیچن!!!طبقه بندی: وهابیت، 
برچسب ها: خواندن، نماز، وهابیان،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمحتم دارم اکثر شما شخصیت ماریو را به خوبی می شناسید و دوران خوشی را با این کاراکتر فانتزی که در کشورمان به "قارچ خور" معروف شده بود سپری کرده اید. این که ماریو کیست و از کجا آمده، مسئله ای است که بارها و بارها در مقالات مختلف به آن پرداخته شده و با یک جستجوی ساده اینترنتی می توان مطالب زیادی درمورد تاریخچه ساخت آن یافت. اما چیزی که من در این متن به دنبال طرح آن هستم، ارائه نگاهی جدید، از زاویه ای دیگر است که می تواند دیدگاه ها نسبت به این شخصیت جهانی و فوق محبوب را دچار دگرگونی نماید!
 بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب

طبقه بندی: شیطان پرستی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: کمونیست، ماسو، ماریــــو،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم پاسخ مسلماً خیر است...
1- داعش پس از آنکه در صحنه ی نظامی سوریه متحمل شکست های سختی شد و بعد از انتخابات پرشور مردم سوریه و رای قاطع به بشار اسد،می خواهد بحران را به کشورهای دیگر منطقه بکشاند و به شکلی فرافکنی کند،زیرا مسلماً تحت شدیدترین فشارها توسط حامیان خود برای به بار آوردن افتضاح شکتس در سوریه هستند.

2- آمریکا بدلیل پافشاری دولت عراق ،مجبور به ترک این کشور شده است و همچنین مقامات ارشد اطلاعاتی آمریکا اذعان کرده اند عمق نفوذ جمهوری اسلامی ایران در عراق قابل اندازه گیری نیست،بنابراین آمریکا به طور غیرمستقیم توسط گروه تروریستی داعش دولت عراق را بدلیل استقلال خواهی و نزدیکی به ایران تنبیه می کند و نکته بعدی اینست که به مردم عراق این پیام را بدهد که بدون آمریکا ، عراقی ها توانایی تامین امنیت و اداره ی کشور خود را ندارند.

3- امریکایی ها و اسرائیلی ها بیم آن را دارند که پس از شکست گروه های تروریستی همچون داعش در سوریه،محور مقاومت در منطقه شکل جدیدی به خود بگیرد و برخی کشورهای اسلامی به این سمت متمایل شوند،بنابراین تا جایی که بتوانند با درگیر کردن کشورهای محور مقاومت با مسائلی از این دست قصد کنترل اوضاع را دارند.

4- اسرائیل از هر زمانی متزلزل تر است و توانایی هیچگونه رویارویی با محور مقاومت را ندارد،بنابراین با دست زدن به جنگ های نیابتی در قالب گروه های تروریستی چندملیتی سعی دارد:
  4-1) زمان بخرد
  4-2) محور مقاومت را با بحران های گسترده و فرسایشی تضعیف و زمین گیر کند
  4-3) با تقویت نقاط ضعف خود و دادن روحیه به ساکنین فلسطین اشغالی،بر مشکلات داخلی خود سرپوش بگذارد
  4-4) اذهان جهانی را به سمت مسائلی همچون جنایات وحشیانه ی تکفیری ها معطوف کند و جنایات خود را کوچک یا بی اهمیت جلوه دهد
  4-5) چهره ی اسلام را نزد جهانیان مخدوش کند و موجی از اسلام هراسی را به راه اندازد

5- کشورهای مرتجع عربی همچون عربستان و قطر پس از شکست سنگین در سوریه و میلیاردها دلار هزینه ، می خواهند با کشاندن جنگ به عراق ولو شده بصورت موقت ، خود را فاتح و پیروز این میدان نشان دهند.

6- ترکیه بعنوان حامی تروریست های سوریه کم کم درحال جدا شدن از محور تکفیری هاست و پس از وقایع مصر و سرکوب اخوانی های آن کشور،  مقامات اخوانی ترکیه نیز سرخورده شده اند.از طرفی ترکیه خطر تجزیه طلبی را در مرزهای خود احساس می کند و موضوعی که به این مسئله دامن زد رفتار بارزانی و کردهای عراق در کرکوک بود که نشان داد ، آنها درک درستی نسبت به وقایع اطراف خود ندارند و با خیره سری اهدافی را دنبال می کنند که توسط غربی ها به آنها القاء شده است و در دراز مدت بدنبال تشکیل یک دولت فراگیر کرد در عراق ، سوریه و ترکیه هستند و این موضوعبه هیچوجه به نفع ترکیه نیست،زیرا کردها مدتهاست در عراق و سوریه بصورت خودمختار دارای دولت محلی هستند ولی ترکیه چنین اجازه ای به کردهای خودش را تاکنون نداده و برای اقتصاد بیمار ترکیه جداشدن قسمت زیادی از خاکش بمعنای ورشکستگی کامل این کشور است.با این تفاسیر دولت مرکزی ترکیه مطمئناً از حضور داعش در مرزهایش و تحریک مقامات کرد راضی نیست.موضوع مهم بعدی اعتراضات علویان و مردم ترکیه در رابطه با حمایت این کشور از گروه های تروریستی همچون جبهه النصره و داعش است.

7- متاسفانه میان شیعیان عراقی اختلافاتی بود که بر سر تشکیل دولت و قبل و بعد از انتخابات مجلس در گرفت،این غفلت شیعیان و خیانت عناصر خودفروخته و بقای حزب بعث منجر به این شد که داعش باتوجه به اطلاعاتی که از طریق سرویس های جاسوسی غربی - عربی در اختیار داشتند بتوانند به سرعت مناطق زیادی از شمال و شمال غرب عراق را در اختیار بگیرد،مسلماً با کاهش تنش های داخلی و وحدت شیعیان و مسلط شدن بر اوضاع ، نبرد برعکس می شود.

8- عده ای معتقدند نیروهای داعش با ورود به عراق می خواهند واکنش و توانایی های ایران را محک بزنند! این تحلیل که بیشتر توسط سایتها و رسانه های تکفیری با انواع و اقسام بیانیه های بی سر وته  ترویج می شود به قدری مضحک و خنده دار است که رسانه های معتبر نمی توانند بر روی آن مانور دهند.شاهد مثال اینکه تمام کشورهای مرتجع عربی با حمایت های نظامی و اطلاعاتی غربی نتوانستند ظرف سه سال گذشته نظام سوریه را به زانو درآورند و به اذعان خودشان ایران تنها در بحث اعزام مستشار نظامی برای مشاوره به فرماندهان ارشد و میانی سوریه فعال بوده است.حال عراق که جای خود را دارد.مثال جالبی در این زمینه هست که برای کشتن پشه احتیاجی به تکاپو و صرف انرژی زیاد نیست.

9- مسئله ای اعتقادی که برای ما اثبات شده است ، این مورد مهم می باشد که هر گروهی و خطی که به انتها می رسد قصد جسارت به اهل بیت(ع) و بویژه بی حرمتی به دستگاه اباعبدالله الحسین(ع) دارد.این درحالی است که برادران اهل تسنن نیز این بی حرمتی ها را به هیچ وجه جایز نمی دادند و داعش و داعش ها بگمان کسب محبوبیت در میان اهل سنت و قدرت نمایی در حال کندن گور خود با دست های خودشان هستند.

«ما مکرر گفته‌ایم این گروه‌هاى بى‌عقلى را که به نام سَلَفى‌گرى، به نام تکفیر، به نام اسلام با نظام جمهورى اسلامى مقابله میکنند، دشمن اصلى نمیدانیم؛ ما شما را فریب‌خورده میدانیم؛ به اینها گفته‌ایم: لَئِن بَسَطتَ اِلَىَّ یَدَکَ لِتَقتُلَنى ما اَنا بِباسِطٍ یَدِىَ اِلَیکَ لِاَقتُلَکَ اِنّى اَخافُ اللهَ رَبَّ العَلَمین؛ (۸) تو اگر خطا میکنى، اشتباه میکنى، کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد، این طبیعى است؛ اما معتقدیم اینها دشمنان اصلى نیستند، فریب‌خورده هستند. دشمن اصلى آن دشمن پشت پرده است، آن دست نه‌چندان پنهانى است که از آستین سرویس‌هاى امنیتى بیرون مى‌آید و گریبان مسلمانان را میگیرد و آنها را به جان هم مى‌اندازد.»امام خامنه ای

طبقه بندی: طنز، 
برچسب ها: قدرت، داعش، مهارنشدنی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
برد تیم  ملی والیبال کشورمان را در مقابل تیم برزیل قهرمان جهان را به تمام مردم ایران تبریک عرض مینمائیم
طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: ایران، برزیل،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
دیان جدید یا جنبش های دینی نوپدید، از عصر روشنگری به تدریج از گوشه و كنار قلمرو تمدن غرب یا مناطق تحت سیطره مهاجمان و مهاجران غربی سر برآوردند. این روند ادامه داشت تا اینكه بعد از جنگ جهانی دوم و از نیمه قرن بیستم، دانشمندان و محققان رشته های روان شناسی، علوم اجتماعی و فلسفه متوجه شدند كه بحران های انسان معاصر بدون بازگشت به دین یا چیزی شبیه آن با آموزه هایی از ماورای عالم ماده، امكان پذیر نیست و لذا از همان زمان بود كه عرصه برای ظهور ادیان جدید برای حفظ وضع موجود و تحكیم و تداوم نظام سلطه جهانی آغاز شد.

 
 اشاره:
در روزگار ما اندیشه های باطل مادی و سرمایه داری، با روی آوردن به معنویت و دین، فضایی از دین داری و معنویت ورزی را ایجاد كرده اند تا در پوشش آن، هوس های ناپاك خود را توجیه نموده و آرزوهای ناروای خویش را برآورند، كه به این ترتیب، عرصه گسترده ای از نبرد میان حق و باطل را گشوده اند؛ نبردی كه صحنه رویارویی ارزش ها و اعتقادات بوده و پیروزی در آن، حفظ كردن یا تغییر دادن باورها و ارزش هاست.
جنبش های نوپدید معنوی را می توان از زوایا و منظره های مختلفی بررسی كرد: از منظر كلامی فلسفی، عرفانی، جامعه شناختی، روان شناختی و دست آخر از منظر علوم استراتژیك. با استفاده از دیدگاه اخیر، سرمایه گذاری های عظیم و برنامه ریزی های بلند مدتی برای تولید و توسعه جنبش های معنوی نوظهور توجیه می شود. همچنین سرمایه های عظیمی كه گاه از طریق قاچاق مواد مخدر، اسلحه سازی و گاهی در فعالیت های علمی و تولید نظریات توجیه گر نظام اقتصادی و سیاسی فاسد غرب به كار می رود، امروز در هاله ای از تقدس، به معنویت و ادیان جدید روی آورده و از این جاست كه تاملات جامعه شناختی، روان شناختی و فلسفی نیز به میان می آید و نتایج مطالعات راهبردی را در باب جنبش های معنوی نوپدید تایید می كند.

بنابراین، شایسته است كه بپرسیم آنچه به نام ادیان جدید یا جنبش های معنوی نوپدید در كشور ما گسترش می یابد چیست و چه پیامدهایی دارد؟
فرضیه تحقیق حاضر این است كه جنبش های معنوی نوپدید ابزارها یا راه كارهایی برای نبرد نرم اند، كه با تغییر فرهنگ دینی مردم، فرهنگ سیاسی را نیز دگرگون می كنند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: جنگ نرم،  فرهنگی، 
برچسب ها: جنگ نرم، پوشش، معنویت،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم خب کسانی این حرکت را راه انداختند که جیره خور انگلیس پیر و ایالات متحده هستند.

بهتر است اول نگاهی بیاندازیم به جایگاه زن در غرب

می دانم همانند خودم اهل مقاله های خشک نیستید برای همین با آمار صحبت می کنم.

بروید ببینید و تحقیق کنید در تبلیغات های کشورهای نامبرده شده حتی تبلیغات شرکت های ایرانی در صداوسیما در آن قطعا یک زن نقش بازی می کند از این بابت شک نکنید.

این نوع نگرش به زن در عصر جاهلیت اعراب در اوج خودش بود.

یعنی ما با اعراب عصر جاهلیت بعد از گذشت چندین قرن هیچ تفاوتی نکردیم؟

 
ادامه مطلب

طبقه بندی: جنگ نرم،  فرهنگی،  اینترنتی، 
برچسب ها: بازیچه، زن،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 23 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


به عنوان یک افسر جنگ نرم وقتی دیدم همه برنامه هایی مثل ویچت، وایبر ، واتس اپ، تانگو، لاین و اینستاگرام روی گوشی های خودشون نصب می کنن برام جالب شد تا ببینم این برنامه ها چی دارن که اینقدر مردم رو به خودشون جذب کرده.


اوایل همه اون هایی که شماره من رو داشتن کیف می کردن که به به فلانی هم وارد این برنامه ها شده و شروع به خوش آمد گویی می کردن. اما لحن صحبت کردن همه خیلی خودمونی بود. حتی خانم های نامحرمی که یا همکلاسی بودن یا برای کارهای اداری شماره ام رو داشتن. برام جالب بود که تو این فضا هیچکس هیچکس راما بعد چند وقت استفاده از این برنامه ها پرده ها کنار رفت و ماهیت اصلی اون هارو کشف کردم که باعث شد سریعاً تمام این شبکه های اجتماعی رو از روی گوشی همراهم حذف کنم.

اصل ماجرا چه بود؟ (اسامی استفاده شده غیر واقعی می باشند)

یک روز تصمیم گرفتم برم به پروفایل افرادی که جزء دوستانم به من اضافه شده بودن. رفتم تو پروفایل آقا حمید یکی از بچه های گل و مذهبی که یکدفه چشمم افتاد به نظرات یکی از مطالب ارسالیش. چندتا دخترخانم جوون که عکس های بی حجابی رو آواتارشون گذاشته بودن برای آقا حمید نظر گذاشته بودن و آقا حمید ماهم براشون نوشته بود: ممنون نازی جون. به سلام فاطی کوچولو چه عجب کجایی دختر؟

چند لحظه مات و مبهوت بودم که این همون حمید بچه مثبت خودمونه که الان با دخترای نامحرم و بی حجاب اینجوری داره حرف میزنه؟ حتی اگه فامیلشونم باشه نه حمیدی کهبیخیال حمید شدم و رفتم تو پرو فایل سعید از دوستای گل روزگار که یهوو دیدم اوه اوه عکس شخصی با خانمش که لباس مناسبی نداشته رو انتشار داده که سریع پریدم بیرون. پیش خودم گفتم سعید از تو بعید بود تواینقدر با غیرت بودی آخه چرا؟
ادامه مطلب

طبقه بندی: اینترنتی،  جنگ نرم،  فرهنگی، 
برچسب ها: شبکه ها، اجتماعی، تحت موبایل، جاسوسی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم به بهانه حمله ی وحشیانه ی گروهک داعش به شهر های عراق و خبر های مختلف از سقوط برخی محله ها و  شهر های این کشور اولا به یاد فرمایش رهبری در سالگرد رحلت حضرت امام افتادم:
 
امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه ایران، علیه شیعه، علیه تشیع، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما اینها دشمنهاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند.
 
 دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که اینها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و ملت مظلوم ایران مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است.
 
 لذا ما مکرر گفته‌ایم این گروه‌هاى بى‌عقلى را که به نام سَلَفى‌گرى، به نام تکفیر، به نام اسلام با نظام جمهورى اسلامى مقابله میکنند، دشمن اصلى نمیدانیم؛ ما شما را فریب‌خورده میدانیم؛
 
 به اینها گفته‌ایم: لَئِن بَسَطتَ اِلَىَّ یَدَکَ لِتَقتُلَنى ما اَنا بِباسِطٍ یَدِىَ اِلَیکَ لِاَقتُلَکَ اِنّى اَخافُ اللهَ رَبَّ العَلَمین؛ تو اگر خطا میکنى، اشتباه میکنى، کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛
 
 البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد، این طبیعى است؛ اما معتقدیم اینها دشمنان اصلى نیستند، فریب‌خورده هستند.
 
 دشمن اصلى آن دشمن پشت پرده است، آن دست نه‌چندان پنهانى است که از آستین سرویس‌هاى امنیتى بیرون مى‌آید و گریبان مسلمانان را میگیرد و آنها را به جان هم مى‌اندازد.
 
دوم به یاد اعتقاد شهید محمد جهان آرای عزیز که وقتی اسم سقوط و آزاد سازی شهر می آید به یاد این سردار خرمشهر می افتم:
 به خاطر امنیت شهر و کشور عزیزم بارها خداوند رو شکر می کنم و برای سلامتی رهبر عزیزم که سکاندار این کشتی زخم خورده در این دریای پرتلاطم است دعا می کنم.
 
اگر ایمانمان را حفظ کنیم قزوین هرگز سقوط نخواهد کرد...
طبقه بندی: شیطان پرستی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: دشمنها، اصلی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 خرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
(تعداد کل صفحات:2)      1   2  
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم