تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - مطالب هفته سوم تیر 1393

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*ممنونم که بهم اجازه دادی بین همه ی این آدمای رنگ وارنگ یه دونه باشم.

در آینده ای نزدیک گاهی به دور و برت بینداز


یک وقت هایی می شود که خودت را تنها چادریِ کلِ خیابان می بینی

لبخند بزن،ツ  رو به آسمان کن و بگو:


خــــدایــــا!!

ممنونم که بهم اجازه دادی بین همه ی این آدمای رنگ وارنگ یه دونه باشم.

شک نداشته باش که این یک فرصتِ ویژه است تا برایِ او (خدا) هم یکی یک دانه باشی..

طبقه بندی: عفاف و حجاب،  فرهنگی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: لیاقت،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 20 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمآنان که در برابر عظمت خدا، رکوع و سجود نکنند
در برابر بندگانی مانند خود حقیرانه به خاک خواهند افتاد.

زیر باران نیزه ی دشمن
در رکوع و سجود بود امام

در مناجات ظهر عاشورا
شعر پرواز می سرود امام

ترک سجاده و نماز نکرد
گرچه از جان بریده بود حسین

سربه درگاه دوست می آورد
عشق را برگزیده بود حسین...
طبقه بندی: اینترنتی،  فرهنگی،  شیطان پرستی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: ده دقیقه دیگه،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


پسر بزرگم دارد همین روزها نه ساله می شود، دنیای عجیبی دارد، یک روز دوست دارد مغازه دار شود، یک روز می خواهد در آینده تعمیرکار شود، یک بار می گوید می خواهم خلبان شوم، یک بار هم در جواب این سوال که می خواهید چه کاره شوید گفته بود:«دوست دارم بازنشسته شوم».


ادامه مطلب

طبقه بندی: دولت یازدهم،  فرهنگی،  اجتماعی،  مذهبی، 
برچسب ها: سخت تر، مین،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


در حالی که اعراب بر حمایت در حال کاهش آمریکا اعتماد کرده‌اند، ایرانی‌ها به نیروی خودکفای خود در ساخت جامعه و نیروی نظامی اعتماد می‌کنند، مسأله‌ای که باعث شده است تا دنیا با آن‌ها با چشم یک رقیب نه وابسته تعامل کند.القدس العربی به توصیف ایران از نگاه اعراب و حسرت آنان می پردازد: برای بعضی از اعراب کاری نمانده جز این که از نفوذ ایران در منطقه شکایت کنند، به ویژه بعد از آن که اخیرا نزدیکی ای در روابط امریکا و ایران بعد از توافق بر سر برنامه هسته ای اش به وجود آمده است. نمی دانیم چه شد عده ای ناگهان متوجه خطر ایران شدند در حالی که می دانستند ایران مدت ها است در حال ایجاد هم پیمانانی برای خود در منطقه است و ده ها سال است درصدد نفوذ در منطقه است. آیا فراموش کرده اند که نفوذ ایران در لبنان از دهه شست آغاز شد و در دهه هشتاد بود که به سمت ایجاد حزب الله که اکنون به بزرگ ترین شاخه قدرتمند ایران تبدیل شده است، متمایل شد؟


ادامه مطلب

طبقه بندی: مذهبی،  سیاسی،  نظامی و امنیتی،  فرهنگی، 
برچسب ها: ایران، نگاه اعراب،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


 شاید لازم باشد اکنون که در آستانه ششمین دور از مذاکرات هسته‌ای وین یا آخرین دور از این مذاکرات در فرصت شش‌ماهه توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ قرارداریم، بار دیگر به بازنگری سیاست‌ها و راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه هسته‌ای بپردازیم. به نظر می‌آید مذاکرات هسته‌ای ایران با قدرت‌های بزرگ و به ویژه غرب طی حدود دو دهه اخیر را باید علیرغم آنکه توانسته است برای ایران، وقت و زمان مناسب برای رشد و توسعه صنعت هسته‌ای را فراهم آورد، موجب نوعی فرسایش و بلکه عقب‌ماندگی ایران در مسایل مهم منطقه‌ای و جهانی نیز بدانیم.
ادامه مطلب

طبقه بندی: انرژی هسته ای،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: بمب اتمی، مذاکرات، هسته ای،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمبرخی کشورها برای ازدواج و بچه‌داری جایزه می‌گذارند و برخی سیاست‌های سوبسیدی برای خانواده‌هایی قرار داده‌اند که گرایش به بچه‌داری دارند اما آنچه امروز در فضای مجازی تامین‌کننده این نیاز فطری بشر غربی شده، موجودی تخم‌مرغی، قهوه‌ای رنگ، آرام و با چشمان بزرگ است که مظلومانه به والدینش نگاه می‌کند.

خبرنامه دانشجویان؛ «پو»  (pou)که بازی برای گوشی و تبلت با سیستم‌عامل‌های اندروید و‌ ای‌او‌اس و… است که طراحی و فرآیند آسانی دارد. فرزندی مجازی که وقتی مادر یا پدرش شدی، دیگر همه مسؤولیتش بر گردن تو است. باید سر وقت به او غذا بدهی، سر وقت با او بازی کنی، بخوابانی‌اش، تمیزش کنی و… .
ادامه مطلب

طبقه بندی: یهودی،  وهابیت،  فرهنگی،  اینترنتی،  جنگ نرم،  مذهبی، 
برچسب ها: pou، بچه ی مجازی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمپدیده آقازادگی در ایران، یکی از مواردی است که طی سال‌های اخیر بسیار در رسانه‌ها مطرح شده است. رانت‌خواری و فعالیت علیه نظام از اصلی‌ترین مواردی است که فرزندان برخی مسئولین نظام به آن دچار هستند. البته قطعا فرزندان انقلابی و شایسته مسئولین نظام کم‌تر دیده می‌شوند و عمدتا اقدامات مثبت آنان در هیاهوی رسانه‌ای آقازده‌های رانت‌‌خوار گم می‌شود. اما نحوه برخورد مسئولین با فعالیت‌های مفسدانه فرزندان خود، مساله‌ای بسیار مهم‌تر است که طی سال‌های اخیر و به خصوص در ماجرای فتنه، قابل مشاهده است. در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، دو شخصیت برجسته دستور اعدام فرزندان خود را صادر کرده‌اند، امری که برای برخی مسئولین، نه تنها قابل درک نیست که حتی موجب اعلام موضع مخالف آنان علیه فرزندان‌شان هم نمی شود. درگذشت آیت‌الله محمدی گیلانی رئیس دادگاه‌های انقلاب اسلامی در اوایل انقلاب و عضو شورای نگهبان، بهانه‌ای است که می‌توان در رفتارشناسی هاشمی رفسنجامی لحاظ شود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: توجیه، فتنه گر، ساندویچی، آیت‌الله محمدی گیلانی، آیت الله حسنی، هاشمی، فرزندان،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم

برای دانلو و مشاهده ی آنلاین اینجا کلیک کنید

طبقه بندی: کلیپ،  فراماسونی،  یهودی،  وهابیت،  هالیوود،  شیطان پرستی، 
برچسب ها: رافی پور، جاهلیت، مدرن،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمبی‌بی‌سی از نگاه منفی مسلمانان جهان به آل‌سعود علی الخصوص در میان طبقه متفکر و تأثیر گذار آن اطلاع دارد و خوب می‌داند که برای به کرسی نشاندن ادعاهایش باید فاصله نسبتاً زیادی با آل‌سعود خلق کند. هیاهوی آل‌سعود نیز همین کارکرد را دارد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: یهودی،  وهابیت،  فرهنگی،  اینترنتی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: بی بی سی، وهابیت،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
برزیل جام را از دست داد ،در گوشه ای دیگر مردم جان خود را از دست می دهند...

کدام یک دلخراش تر است؟ادامه مطلب

طبقه بندی: ورزشی،  نظامی و امنیتی،  وهابیت،  یهودی، 
برچسب ها: حام برزیل، جان مردم،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمدر سالهای پیش تا اسم گروه تروریستی آورده می شد اذهان مردم جهان به سمت القاعده معطوف بود گروهکی که با انفجارهای تروریستی در کشورهای مختلف و ترور افراد شهرت تروریستی گرفته بود. اما در این سالهای اخیر گروهی با اهداف فراتر از اهداف القاعده در میان گروهای تروریستی نام آور تر شده است. آن هم گروهی نیست جز گروه تروریستی داعش (دولت اسلامی عراق و شام)که در این سالهای اخیر در سوریه عراق و لبنان و کشور های دیگر دست به ترور و غارت و انفجار البته به شیوه ی وحشیانه تری و با اهداف سیاسی و مذهبی می زند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: داعش،  یهودی،  وهابیت،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: داعش،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


محمدرضا تاجیک رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک دولت اصلاحات طی گفت‌وگویی با یک روزنامه اصلاح‌طلب در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا اعتدال، گفتمان است یا نه؟، گفته است: نمی‌توان از گفتمانی به نام گفتمان اعتدال سخن گفت. ما در دوران پیشاتولد یا پیشاتدوین این گفتمان به‌سر می‌بریم. حتی اگر بتوان از «گفتمانی در راه» به نام گفتمان اعتدال سخن گفت، تردیدی نباید داشت که این گفتمان اکنون در مرحله‌ جنینی خود است و هنوز برای تشخیص دختر یا پسر بودن، سالم یا ناقص بودن، سفید یا سیاه بودن، زنده یا مرده، و طبیعی یا سزارینی به دنیا آمدنِ آن، خیلی زود است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،  دولت یازدهم، 
برچسب ها: تاجیک، روحانی، دولت، پوپولیسم، خاتمی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمبا روی کار آمدن دولت اصلاحات در سال 76 و تأکید فراوان بر گسترش آزادی‌های سیاسی و فرهنگی از سوی کارگزاران این دولت، شاهد ظهور روزنامه‌ها و نشریاتی همچون «جامعه»، «خرداد»، «صبح امروز»، «عصر آزادگان»، «نشاط»، «فتح»، «توس» و «آریا» بودیم که در کنار نشریات باسابقه‌تر همچون «سلام»، «بیان» و «ایران فردا»، توسعه‌ی سیاسی و گسترش آزادی‌های بی‌ضابطه‎ فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را بزرگ‌ترین مطالبه‌ جامعه‎ آن روز معرفی می‌کردند.
فضای بی حدّ و حصر تساهل و تسامح فرهنگی دولت اصلاحات، موجب شد که قلم‎های لجام‎گسیخته‎ و مسموم فراوانی در اوضاع آشفته‎ فرهنگی آن دوران، به یکّه‏تازی پرداخته و مقدمّات شعله‎ور شدن آتش فتنه‎ای را در فضای دانشجویی فراهم آورند.ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: رهبرانقلاب، دانشجو، غریبه، دشمن، کوی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرمکسی چه می دانست؟شاید آن جوانی که میان صحنه درگیری ها و آشوب ها بود فرزند یک خانواده در استان فارس یا اصفهان یا مشهد یا تبریز یا زاهدان باشد؟ کسی چه می دانست شاید آنکه در میان خیابان انقلاب مورد ضرب و شتم و آسیب قرار می گرفت از نخبگان جامعه باشد؟ استاد دانشگاه باشد؟ اینطور می توان تمامی ملت را تحت تاثیر قرار داد و از آنجا که پشتوانه اصلی جمهوری اسلامی مردم آن است میشد که با این حرکت عموم ملت را ناراضی و معترض نشان داد...ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،  نظامی و امنیتی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: ۱۸ تیر، غائله ۱۸ تیر، رهبر انقلاب، دانشگاه تهران، کوی دانشگاه تهران، فتنه 78،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم ...
طبقه بندی: سیاسی،  فرهنگی،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  اقتصادی،  جنگ نرم،  محیط زیست،  انرژی هسته ای،  دولت یازدهم،  مذهبی،  رهبری، 
برچسب ها: تهدید،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 تیر 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
(تعداد کل صفحات:3)      1   2   3  
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم