تبلیغات
معبــر سایبری تهــاجم خامــوش - مطالب هفته اول مرداد 1393

معبــر سایبری تهــاجم خامــوش
 
*تا شرک وکفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم*مقاومت امروز نه پان‌عربیسم را می‌شناسد و نه به وعده‌های دروغین سران متحجّر عرب دل خوش می‌کند، اکنون فلسطین زخمی و داغدار است. این زخم به‌خاطر خیانت‌های بی‌شمار حکّام مرتجع منطقه، بر پیکرش وارد شده، تنها درمان این زخم کهنه، با همبستگی و حمایت همه‌جانبه فلسطینیان، از همه گروه‌ها در کنار مقاومت التیام می‌یابد.ادامه مطلب

طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  مذهبی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: فلسطین، زخمی، داغدار، مقاوم،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
عاشورا بار دیگر تکرار شده است!
نبرد کربلا جنگی بود که در دهم محرم ۶۱ هجری قمری اتفاق افتاد.

 

روز نبرد به عاشورا معروف بود . . . این نبرد ، نبردی نابرابر میان سپاه کم تعداد امام حسین و سپاه عظیم یزیدیان و کفارین بود . . .

 

دلیل این نبرد عدم پذیرفتن ذلت و بیعت امام حسین و همچنین قبول نداشتن حکومت یزید بن معاویه بود ؛ چرا که امام حسین حکومت آنها را غیرشرعی و غیرقانونی می دانست . . .

 

در روز هفتم محرم ؛ سپاه یزید ، آب را بر امام حسین و همراهانش بست. . .

 

تمامی اتفاقات عاشورا در حال رخ دادن است ، تمامی جنایات بار دیگر تداعی می شوند ؛ از بستن راه ها جهت رساندن غذا و دارو گرفته تا به شهادت رساندن کودکان و سکوت حقوق بشر . . .

 

آری کربلا به همین شکل بود ؛ مظلومی را کشتند و بقیه فقط نگاه کردند !
 

آری عاشورایی دیگر تکرار شده است . . .

 

اما با این تفاوت که میدان کربلا غزه است و سپاه کفار ، رژیم صهیونیستی . . .

 

مردم فلسطین با عدم پذیرفتن حاکمیت رژیم صهیونیستی و مشروع بودن آن ، در تاریخ جاودان خواهند شد و در نهایت رژیم صهیونیستی به مانند سپاه یزید نسل ها و قرن ها مورد لعن و نفرین قرار خواهد گرفت و به زودی نابود خواهد شد . . .
طبقه بندی: مذهبی،  تاریخی،  وهابیت،  صهیونیست،  یهودی، 
برچسب ها: کربلا، هیییییییییس، سازمان ملل،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمشبکه های تلویزیونی امروز دنیا  برای سرگرم کردن مخاطبانشان به هر دنائتی دست می زنند تا به راحتی بتوانند بر حقایق و واقعیاتی که پیرامونشان در جریان است ، سرپوش بگذارند ، تاریخ را تحریف کنند و گرگ را گوسفند بنمایانند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: صهیونیست،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: عملکرد شبکه ها، بحران، غزه،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمفجر5 موشک کوچکی است از سوی ایران که تل آویو را به پناهگاه برد!!!!
طبقه بندی: نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: موشک های ایران، تل آویو،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
رو پیراهن بازیکنای پرسپولیس چی نوشته ؟؟؟؟؟
""لا الله"" کاملا واضحه (نعوذ بالله)

البته یه سری میگن رو اون شونه نوشته شده : "لا اله ا" که رو هم میشه لا اله الا الله و خدا کنه حرفشون راست باشه
طبقه بندی: فرهنگی،  ورزشی،  جنگ نرم،  شیطان پرستی،  فراماسونی، 
برچسب ها: شیطان پرستی، باشگاه پرسپولیس،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم

خبرنگار خارجی :

اگه هواپیمای اسرائیلی وارد ایران بشه و 5 تا موشک بندازه ، ایران چیکار میکنه؟

سردار جعفری :

مهم نیست چندتا موشک میندازه ... یا کجا میندازه

مهم اینه که موقع برگشت این هواپیما دیگه اسرائیلی وجود نداره که توش فرود بیاد !!!!!

نابودی صهیونیست صلوات
طبقه بندی: صهیونیست،  سیاسی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: مصاحبه، سردار جعفری،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمطبقه بندی: جنگ نرم، 
برچسب ها: امام زمان،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرممظلوم کسی است که وقتی روی پای خود می‌ایستد و از سرزمین خود دفاع می‌کند دنیایی از غرب و آمریکا تا هم‌زبان‌های عربش، و حتّی برخی هم‌کیشانش جلوی او می‌ایستد و او را محاصره می‌کنند و با دشمنش در تبادل سفیرند!


ادامه مطلب

طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: مظلومیت، وارونه،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


سکوت مدّعیان عربی، غربی و حتّی روزنامه‌های زنجیره‌ای ما نیز، تعجّب‌ها را برانگیخته امّا پاسخش را می‌توان از حرف رئیس جانیان شنید که «اسرائیل با هماهنگی و رضایت جامعه جهانی به غزه حمله کرده است». هر کسی با نظام و فرهنگ ایرانی اسلامی مشکل و مخالفت دارد، راضی است که همکار جانیان باشد و دستش به خون بیگناهان آلوده باشد، امّا انقلاب اسلامی نباشد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: پشت پرده، جنایات غزه، سکوت، جهانیان،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


به نقل از  اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛ سردار حسین دهقان اظهار داشت: اعضای گروهک داعش در واقع مزدوران به استخدام گرفته شده‌ای هستند که در ادامه تحرکاتشان در سوریه، در عراق بروز و ظهور پیدا کرده‌اند و می‌خواهند فضای وحشت در منطقه ایجاد کنند.

وی در عین حال تاکید کرد: داعش نه تنها تهدیدی برای کشور ما به حساب نمی‌آید بلکه مردم عراق خودشان این گروهک را از بین خواهند برد.

دهقان با تأکید بر امن بودن مرزهای غربی کشورمان، یادآور شد: طبیعتاً نیروهای مسلح کشورمان مراقبت‌های لازم را انجام می‌دهند و مرزها را کاملاً زیر نظر دارند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: ما احساس نمی‌کنیم که داعش می‌تواند تهدیدی برای ایران باشد.


منبع: باشگاه خبر نگاران
طبقه بندی: سیاسی،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  داعش، 
برچسب ها: سردار، دهقان، داعش، تهدیدی، برای، ایران، نیست،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمحجت‌الاسلام احمد مروی رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز در نشست خبری گفت: نظر کارشناسان درباره رویت هلال ماه شوال بر این است که رویت در غروب روز یکشنبه بیست و نهم ماه مبارک بسیار ضعیف و احتمال آن نزدیک به صفر است.
 
معاون ارتباطات حوزه‌ای دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: اما بر اساس وظایفی که بر عهده داریم، ۱۵۰ گروه رصدی را به نقاط مختلف کشور اعزام می‌کنیم تا به استهلال بپردازند.
 
رئیس ستاد استهلال اظهار داشت: اگر هلال ماه در غروب یکشنبه رویت شد و این رویت برای رهبر معظم انقلاب اطمینان‌آور بود، به اطلاع مردم روزه‌دار خواهد رسید و اگر رویت اطمینان‌آوری مشاهده نشود، باید بر طبق تقویم عمل کرد، بنابراین، ماه مبارک رمضان ۳۰ روزه خواهد بود.
 
حجت‌الاسلام مروی در پایان بار دیگر تأکید کرد: به احتمال بسیار قوی، روز سه‌شنبه عید سعید فطر است.

منبع: باشگاه خبر نگاران
طبقه بندی: اجتماعی،  تاریخی،  مذهبی، 
برچسب ها: استهلال، رمضان، عید فطر، هلال، ماه، شوال،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمهمین 5 سال قبل را می گویم. نمی دانم چرا هر چه می کنم فراموش نمی شود از خاطراتم. هر اتفاق تازه ای که در ایران و جهان رخ می دهد، بی اختیار جماعتی را یاد می آورم که کم نگذاشتند از کینه و نفرت هاشان ...

مثلا ؛
...


ادامه مطلب

طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  فرهنگی،  سیاسی،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  جنگ نرم،  مذهبی،  تاریخی، 
برچسب ها: اصلاحات، شعار، غزه، لبنان،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 3 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم


تصویری از کر و کور و گنگ‌های دنیای امروز
طبقه بندی: صهیونیست،  داعش،  یهودی،  وهابیت،  فرهنگی،  سیاسی،  اجتماعی،  نظامی و امنیتی،  اقتصادی،  جنگ نرم،  انرژی هسته ای، 
برچسب ها: کر، گنگ، کور،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرمجمعیت جوانان انقلاب اسلامی در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در غزه بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با گذشت 13 روز از تهاجم اشغالگران صهیونیست به غزه و شنیدن خبر شهادت 400 شهروند فلسطینی و زخمی شدن بیش از 3000 نفر از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین متأسفانه جهان سلطه گر تنها به این فجایع نگریسته و تنها به تظاهرات و ابراز انزجار علیه اقدامات وحشیانه اسرائیل پرداختند ! صرف نظر از حرکت خوب کشور های جهان در همبستگی های جهانی اما بایستی در عمل و بطور جدی با اعمال قوانین و قطعنامه های اثر گذار جلوی این حملات وحشیانه اسرائیل را گرفت چرا که امروز بحث فلسطین نیست بلکه بحث دنیای اسلام و بحث حقوق بشری است که مدعیان آن در دنیای امروز به راحتی از کنارش عبور کرده اند . از مسلمانان جهان ، سازمان های بین المللی مسلمانان و کشورهای مدعی حکومت اسلامی همچون عربستان انتظار می رود جدی تر از هر زمان برای دفاع از کیان اسلامی ، حقوق انسان های مظلوم و ایجاد آرامش در سطح منطقه به این موضوع ورود نمایند . به هرحال امیدواریم خدای متعال جزای رفتار دژخیمانه صهیونیت ها را همچون روایات در قرآن که بر سر اقوام پلید و کافر فرود آورده این بار نیز عذابش را بر این افراد شیطان صفت نازل کرده تا قدری دلهای مؤمنان آرام گیرد . ضمن محکومیت این حملات ددمنشانه از دولت اسلامی ایران نیز خواستاریم با رایزنیهای بین المللی نسبت به برخورد جدی و حمایت از مرد بی گناه فلسطین بویژه نوار غزه اقدام نمایند. بدون تردید پیامدهای نوار غزه نه تنها باید به اتحاد مسلمانان و مقاومت آنان منجر گردد بلکه باید کمک کرد تا اسرائیل برای همیشه از صفحه روزگار محو شود . والسلام علیکم و رحمت ا...

انشاءالله

دفتر سیاسی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی

منبع:خبرگزاری شبستان
طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  سیاسی،  نظامی و امنیتی، 
برچسب ها: اسرائیل، برای همیشه، صحفه روزگار،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم پس از فرود یک موشک از غزه در نزدیکی فرودگاه بین المللی «بن گورین» در تل آویو بیشتر خطوط هوایی پروازهای خود را به سرزمین های اشغالی متوقف کردند.
اصابت موشک های مقاومت به نزدیکی فرودگاه بین المللی «بن گورین» موجب شد تا شرکت دلتا،بزرگ ترین شرکت هواپیمایی آمریکا و برخی شرکتهای اروپایی و غیر اروپایی پروازهای خود را حداق در 24ساعت آینده به اسراییل متوقف کنند.
از زمان جنگ خلیجی در سال های 1990 تا 1991 تا کنون این اولین بار است که چنین اقداماتی برای جلوگیری از پروازهای اروپایی و آمریکایی انجام می شود.
بنیامین نتانیاهو،نخست وزیر رژِیم صهیونیستی از جان کری،وزیر امور خارجه آمریکا خواشت تا این ممنوعیت را لغو کند.
شهردار سابق نیویورک در صفحه توییتر خود نوشت:محدودیت های پرواز اشتباهی است که می تواند یک پیروزی ناشایست برای حماس به حساب بیاید.
گردانهای قسام پیش از این به شرکتهای هواپیمایی خارجی که به سرزمین های اشغالی پرواز دارند پیام داده و از آنها خواسته بود پروازهایشان را به اسرائیل متوقف کنند.
گردانهای قسام در پیام خود خطاب به شرکتهای خارجی اعلام کرده بودند که به علت جنگ کنونی رژِم صهیونیستی علیه غزه خطر همه فرودگاههای این رژِم را تهدید می کند


منبع:خبرگزاری شبستان
طبقه بندی: صهیونیست،  یهودی،  وهابیت،  سیاسی،  نظامی و امنیتی،  اقتصادی، 
برچسب ها: تعطیلی، فرودگاه، تل آویو، دستاورد بزرگ، حماس،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 مرداد 1393 توسط افسر جنـــگ نرم
(تعداد کل صفحات:2)      1   2  
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم